Rolki zakładane na buty, czyli już jest hit od... Powerslide!

Chyba każdy amator jazdy na rolkach choć w raz w swoim życiu marzył sobie, że zamiast nosić ze sobą buty na zmianę – będzie w nich jeździł. A czy słyszeliście o tym, że jest to już możliwe?

A przynajmniej w większej części tego życzenia. Otóż znana ze swojego zamiłowania do innowacyjnych rozwiązań skatingowa marka Powerslide zdecydowała się wypuścić na rynek hybrydę, swoiste połączenie rolek z butami sportowymi.

Oto rolki DOOP!

Mamy tutaj do czynienia z unikatową konstrukcją szkieletową, na którą to właśnie możemy założyć buty – dowolne, ale najlepiej by to było obuwie sportowe z wiadomych przyczyn.

 

Rolki DOOP są rzecz jasna bardzo wygodne, a ich użytkowanie jest całkowicie przyjazne dla skaterów.

Nie zajmują też tyle miejsca w plecaku bądź torbie co tradycyjne rolki, stąd teraz jeszcze łatwiej będzie Ci jeździć wszędzie tam, kiedy tylko przyjdzie ci na to ochota.

Do najważniejszych zalet tych rolek zakładanych na buty należą właśnie ich praktyczność i wygoda użytkowania. Sam pomyśl – skoro zakładasz kółka na swoje ulubione buty nie musisz się martwić o ich nieodpowiednie dopasowanie czy też odciski tudzież otarcia.

Mega komfort podczas jazdy? To jest to!

Pomyśl też o kwestii przechowywania – tutaj też będziesz potrzebował mniej miejsca aniżeli w przypadku tradycyjnych rolek.

Dobór odpowiednich rolek dla osób, które posiadają nietypowy, niesymetryczny czy też nierówny rozmiar stóp

już też nie będzie problemem. Ba! Posiadanie takich stóp mogło do tej pory wręcz całkowicie uniemożliwić takiemu człowiekowi korzystanie z jazdy na rolkach. Rolki DOOP jak się domyślacie skutecznie rozwiązują ten problem. Co więcej – są to rolki regulowane, co jeszcze bardziej upraszcza ich dobór i późniejsze użytkowanie.

A jeśli spadną w trakcie jazdy? Nie ma takiej opcji!

Każda para jest odpowiednio wyposażona dla bezpieczeństwa użytkowników w pasek z rzepem i klamrę. To zabezpieczenie sprawia, że stopa trzyma się mocno i stabilnie, a staw jest unieruchomiony w odpowiedni sposób. Zatem jeśli do tej pory obawiałeś się o skręcenie kostki czy też dyskomfort podczas jazdy w tych rolkach – możesz już przestać. Powerslide pomyślał o Twoim komforcie tak intensywnie, że dodał też do modeli rolek DOOP miękkie panele z oddychającą siateczką – by było jeszcze przyjemniej!

Zatem jeśli lubisz się wyróżniasz, ciągnie cię do innowacji, a do tego jazda na rolkach to jest to, co cię kręci – to tak – rolki DOOP zakładane na buty to jest coś dla Ciebie!

 

 

Komentarze