Regulowane, dla Juniorów: polecamy rolki DISTRICT marki METEOR

Rolki Meteor to bardzo ciekawa propozycja dla młodych skaterów – spodoba się im wygoda ich użytkowania. Natomiast rodzice będą zadowoleni z ich ceny, gdyż są bardzo ekonomiczne. To idealna opcja dla osób poszukujących regulowanego modelu, bowiem jest tutaj możliwa bardzo łatwa opcja konfiguracji w ramach dopasowania do potrzeb użytkownika. Dzięki temu można korzystać z tych rolek, nie jeden czy dwa, ale naprawdę wiele sezonów. Wymiana sprzętu nie będzie konieczna z żadnego powodu – bowiem sama konstrukcja tych rolek jest także solidna i trwała.

Budowa rolek District

Cała konstrukcja jest tak pomyślana, że nie wystawia użytkowników na ryzyko podrażnień skóry czy też innego rodzaju kontuzje. Jest to osiągnięte poprzez:

  • stabilizujący kostkę wysoko zabudowany but

  • 3-stopniowy system dopasowania, dzięki czemu stawy są odpowiednio usztywnione

Jednocześnie można w nich poruszać się naprawdę swobodnie, bo konstrukcja skorupy pozwala na swobodną zmianę pozycji stopy w trakcie jazdy. Jest zatem równocześnie stabilnie i swobodnie. W tych butach nie ma też najmniejszego nawet problemu z wentylacją. Wyściółka zastosowana w bucie jest miękka. Skater będzie się w nich czuć naprawdę komfortowo i świeżo.

Dodatkowo warto zwrócić uwagę na:

→ bardzo wytrzymałe i lekkie aluminiowe płozy

→ szybkie i karbonowe łożyska pozwalające na płynną, dynamiczną jazdę

Komentarze