Jesteś tutaj:

Deskorolki

Asortyment Rolki.net.pl składa się z dziesiątek rozmaitych propozycji dla fanów skateboardingu. Nasza oferta jest zróżnicowana, ale także dopasowana do zmiennych potrzeb klientów. Można u nas znaleźć zarówno deskorolki oldschoolowe, jak i ich bardziej unowocześnione wersje, na przykład deskorolka rybka czy pennyboard. Rzecz jasna, wszystkie sprzęty, którymi dysponujemy, łączą w sobie doskonałą jakość z uczciwą, przystępną ceną. Dzięki naszej współpracy z legendarnymi markami branży, jak deskorolki Nils Extreme lub Brooklyn Workshop, możemy przedstawić Wam najciekawsze produkty na rynku!

Najciekawsze deskorolki na rynku – wybierz swoją!

Ważną częścią naszej oferty są produkty dla najmłodszych, którzy zaszczepili w sobie pasję do skateboardingu. Każda deskorolka dziecięca jest w pełni przystosowana do potrzeb małych skateboardowców, nie tylko pod względem rozmiaru, ale także konstrukcji, a nawet designu. Są to wytrzymałe egzemplarze od znanych producentów – deskorolki Meteor oraz deskorolki Spokey, których jakość zadowoliłaby nawet światowej klasy zawodowca.

Filtry

Cena:
od do
Wysyłka:
Oferty specjalne:

Chwilowy brak produktów

Chwilowy brak produktów dla kategorii Deskorolki.
ZAPRASZAMY WKRÓTCE
  • Użyj innej opcji przeglądania
  • Zobacz wszystkie produkty w kategorii Deskorolki bez użycia filtrów


Drugi najważniejszy element deskorolki to trucki, na które bezpośrednio montuje się kółka. Występuje wśród nich dość duża różnorodność, gdyż dostosowane są do poszczególnych odmian skateboardingu. Tak czy inaczej, produkty dostępne na Rolki.net.pl posiadają jedną, wspólną cechę – są bardzo wytrzymałe, przez co usterki zdarzają się niezwykle rzadko. Deskorolki wymagają także sprawnych kółek – te mają bowiem największy wpływ na faktyczne wrażenia podczas jazdy. Prawidłowo wykonane koła do deskorolki opierają się na sprawnych łożyskach, a ich zewnętrzna warstwa składa się z wytrzymałych tworzyw sztucznych, dzięki którym nie zużywają się zbyt szybko.

Deskorolki to proste, ale bardzo interesujące akcesoria, które przyczyniły się do prawdziwej, kulturowej rewolucji. Są one niezwykle popularne wśród młodzieży, lecz deskorolki stanowią także doskonały sposób na rozrywkę i rekreację dla każdej grupy wiekowej. Chociaż jazda na nich może początkowo wydać się trudna – wymaga bowiem dobrej równowagi i zręczności, to po na nabyciu odrobiny wprawy, klasyczna deskorolka sprawia wiele frajdy. Prawdopodobnie największą zaletą deskorolki jest fakt, że można wykonywać przy jej pomocy pokaźny zakres tricków, które stanowią kluczowy element subkultury skateboardowej.

Budowa standardowej deskorolki jest mało skomplikowana, lecz wymaga dużej precyzji i starannego wykonania – cech, które Rolki.net.pl zawsze stawia na pierwszym miejscu. Główną częścią deskorolki jest oczywiście deska, inaczej nazywana deckiem. To bardzo ważne, aby zapewniała ona dobrą przyczepność i była stabilna. Ma to duże znaczenie przede wszystkim dla fanów jazdy wyczynowej. W tym celu, w większości modelów pokrywa się ją specjalnym gripem, zazwyczaj w postaci papieru ściernego. Materiały, z których wykonuje się deck, to przede wszystkim sklejka, lecz często stosuje się specjalne wzmocnienia z kevlaru lub włókna szklanego. W użyciu jest także deskorolka plastikowa, cechująca się zaskakującą trwałością.