Jesteś tutaj:

Akcesoria

Rolki to podstawa, ale rolki to nie wszystko.

Konieczne jest także kompletne uzupełnienie ekwipunku rolkarza o odpowiednie ochraniacze, kask i dodatkowe akcesoria wzbogacające skatingowy ekwipunek, przyjemność z jazdy i oczywiście – bezpieczeństwo.

Jeśli znaleźliście w sklepie naszego partnera Asport.pl ukochany model rolek – to możecie śmiało za jednym zamachem dobrać potrzebne akcesoria do rolek – dla bezpieczeństwa i komfortu! Jest w czym wybierać, bowiem podobnie jak w przypadku rolek, również są tu same znakomite marki i przyjemne dla kieszeni ceny.

Filtry

Cena:
od do
Producent:
Rozmiar:
Wysyłka:
Oferty specjalne:

Ilość produktów: 113
Kółka rekreacyjne, fitness PU 64x24mm/82A 4szt. Nils
Taniej o 1,86 zł
KÓŁKA DO ROLEK PU 76x24 82A CZARNE MATOWE 4 szt. NILS EXTREME
Taniej o 2,50 zł
KÓŁKA DO ROLEK PU 80x24 82A CZARNE MATOWE 4 szt. NILS EXTREME
Taniej o 1,51 zł
Kółka rekreacyjne, fitness, szybkościowe PU 90x24mm 4szt. Nils
Taniej o 3,90 zł
KÓŁKA DO ROLEK PU 84x24 82A CZARNE MATOWE 4 szt. NILS EXTREME
Taniej o 2,90 zł
KÓŁKA DO ROLEK PU 90x24 82A CZARNE MATOWE 4 szt. NILS EXTREME
Taniej o 4,00 zł
Kółka szybkościowe SPEED 110mm/85A 4szt. K2
Taniej o 39 %
Wysyłka: Jutro
279,00 169,00 zł
Kółka do rolek PU 90x24 82A 4 szt. Białe NILS EXTREME
Taniej o 4,00 zł
Kółka do rolek PU 90x24 82A 4 szt. Białe Matowe NILS EXTREME
Taniej o 4,00 zł

Dlaczego akcesoria są takie ważne?

To żadna tajemnica, że solidnie podnoszą komfort jazdy – to po pierwsze. Po drugie (co jeszcze ważniejsze) mają nie mały wpływ na samo bezpieczeństwo dla użytkownika. Dlatego cieszymy się, że możemy zaprezentować wam tak dużą ofertę różnych dodatkowych elementów sprzyjających wygodnej i bezpiecznej jeździe. Oczywiście są też bardzo nowoczesne, dobrze wyglądają i obfitują w różne ciekawe funkcje, to wszystko sprawia, iż warto się nimi bliżej zainteresować, nawet jeśli samemu nie jeździ się na rolkach. To idealna prezentowa inspiracja dla zaprzyjaźnionych fanów skatingu. Mówiąc skating mamy tutaj wyjątkowo na myśli nie tylko rolki, ale także deskę czy wrotki.

Ochraniacze i kaski – nie tylko dla początkujących

To mit, iż ochraniacze i kaski powinni nosić tylko uczący się jeździć. No przecież, każdemu może się zdarzyć wypadek. Niekoniecznie z winy własnej, ale hej – wypadki chodzą po ludziach i jeżdżą po rolkarzach. Lepiej zatem dmuchać na zimne niż potem musieć odpuścić sobie jazdę z powodu mniejszej bądź większej kontuzji czy urazy.

Tutaj znajdziecie ochraniacze:

  • na nadgarstki – najważniejsze!!!

  • na łokcie

  • na kolana

  • oraz kaski

Warto zwrócić uwagę na fajną ofertę dla dzieci, jeśli chodzi o ochraniacze i kaski ochronne. Są dostępne w Asport.pl w wielości kolorów i wzorów, również z bajkowymi motywami, przez co nie będzie problemu z zachęceniem dziecka do ich zakładania. Jeśli chodzi o akcesoria do rolek znajdziecie m.in. wymienne kółka, zestawy śrub do rolek, saszetki biodrowe z bidonem czy same bidony. Jest w czym wybierać!

 

 

Powiązane poradniki