Bezpieczeństwo dostaw

Wszystkie zamówienia realizowane przez Rolki.net.pl są starannie przygotowywane do wysyłki. Każda przesyłka jest dokładnie owinięta w folię bąbelkową lub tekturę. Dodatkowo każda paczka jest zabezpieczana taśmą firmową, co gwarantuje, że paczka po zapakowaniu nie była później otwierana.

Bezpieczny transport przy wysyłce zamówień jest dla nas bardzo ważny. Dlatego przesyłki na terenie kraju lub poza nimi są realizowane za pośrednictwem sprawdzonych dostawców. Klient przy składaniu zamówienia może wybrać preferowanego dostawcę, mając do wyboru Pocztę Polską lub firmy kurierskie.
Przesyłki realizowane za pośrednictwem firm kurierskich są ubezpieczone na wypadek uszkodzenia ich w czasie dostawy.

Po wysłaniu paczki na adres e-mail podany w momencie zakupu otrzymasz wiadomość z numerem przesyłki. W przypadku dostaw za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej możesz śledzić status Twojej przesyłki. Szczegółowe informacje o śledzeniu przesyłek, otrzymasz w mailu po wysyłce towaru z magazynu.

Dla zapewnienia maksimum bezpieczeństwa dostawy, po podpisaniu odbioru, prosimy o sprawdzenie przesyłki w obecności kuriera - takie są warunki ubezpieczenia przesyłki. Jeżeli okaże się, że jakikolwiek element został uszkodzony lub zawartość nie zgadza się z zamówieniem, obowiązkiem kuriera jest spisanie protokołu szkody.

W przypadku dostarczenia paczki z widocznymi uszkodzeniami (zerwana lub inna taśma, zmoczona tektura, duże wgniecenia itp.), proszę nie podpisywać odbioru paczki i w obecności kuriera spisać protokół szkody.
W przypadku spisania protokołu szkody, należy zostawić dla siebie jeden egzemplarz, kopię zabiera ze sobą kurier.

Prosimy jednocześnie o poinformowaniu nas o fakcie spisania protokołu szkody. W momencie kontaktu należy podać numer zamówienia, którego dotyczyło spisanie protokołu. Szczegółowe dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie http://www.rolki.net.pl/kontakt/.