Dla dziewczynek marzących o skatingu: różowe rolki od Nils

Już dawno minęły czasy, w których jazda na rolkach była domeną młodzieży i to najczęściej chłopaków. Dzisiaj coraz młodsze dzieci – w tym całe grono dziewczynek prosi rodziców nie o lalkę, ale o… rolki! Oczywiście topowi producenci rolek nie pozostają obojętni na takie tendencje i w ich ofertach pojawia się sporo nowych modeli rolek stworzonych z myślą o najmłodszych fankach skatingu. Jednym z wyróżniających się na tym tle model są rolki regulowane marki Nils. Dlaczego? O tym w dzisiejszym artykule!

Rolki regulowane Nils bezpieczny skating na różowo!

Wysoka jakość materiałów i wykonania nie powinna nikogo dziwić, bowiem marka Nils jest już od dawna znana z naprawdę dobrych produktów.

To, co wyróżnia ten model to na pewno szeroki zakres regulacji oraz niebanalne wzornictwo. Co za tym idzie – poprzez możliwość zmiany regulacji buta mała księżniczka zyskuje rolki na wiele, a nie jeden sezonów, a typowo dziewczęca kolorystyka sprawia, że na pewno też się jej w tym czasie nie znudzą. Idą za tym oczywiście korzyści finansowe dla rodziców.

Szerokie spektrum możliwości

Warto zwrócić uwagę na 3-elementowy system mocowania tj:

  • dwusekcyjna klamra

  • pasek z rzepem

  • sznurowanie

W ten sposób można mieć pewność, że dziewczynka podczas jazdy będzie czuć się pewnie i bezpiecznie, co jest efektem doskonałego dopasowania i kapitalnej stabilizacji stopy. Do komfortu użytkowania ponadto przyczynia się fakt, że Nils dodał do buta efektywny system wentylacji oraz wyściółkę z naprawdę miękkich materiałów – dzięki czemu podczas jazdy mała skejterka nie będzie czuć się niczym obolała księżniczka na ziarnku grochu, ale raczej będzie pełna energii – jak jej ulubiona Elsa!

Ponadto warto zwrócić uwagę na:

  • wysoce odporną na uszkodzenia mechaniczne aluminiową płozę

  • szybka, dynamiczna i płynna jazda jest efektem zastosowania w modelu kółek o średnicy 64 mm, osadzonych na łożyskach klasy ABEC7

  • proste i swobodne hamowanie za pomocą tylnego hamulca

Warto także wspomnieć o technologiach użytych w produkcie:

Warto także wspomnieć, że w sklepie naszego partnera Asport.pl można znaleźć tą propozycję od Nils w bardzo przystępnej cenie. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

 

Komentarze