Jesteś tutaj:

Łyżwy - zimowa alternatywa dla rolek

Biało, mokro i zimno? Pora na łyżwy!

Jazda na łyżwach jest aktywnością, którą wiele osób uważa za najlepszy sport zimowy. Dla nas – fanów skatingu – łyżwy to idealna alternatywa, uzupełniająca tęsknotę za jazdą na rolkach. Bo skoro nie można iść na rolki, dlaczego nie skorzystać z lodowiska?

Dzisiaj już w prawie każdym mieście są nowoczesne lodowiska, gdzie coraz chętniej cieszą się z jazdy na łyżwach ludzie w każdym wieku.

Z myślą o Was postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę właśnie o markowe łyżwy. Znajdziecie pośród nich perełki brandów, takich jak Nils, Tempish czy Spokey. Są tutaj zarówno łyżwy dla dzieci, jak i te dostosowane do różnych stylów jazdy. Nie zapomnieliśmy też o dodatkach – akcesoria na łyżwy, jak sznurówki czy ochraniacze na płozy również możecie sobie u nas zakupić.

Bez wymówek! Nie ociągamy się – idziemy na łyżwy!

Filtry

Cena:
od do
Wysyłka:
Oferty specjalne:

Chwilowy brak produktów

Chwilowy brak produktów dla kategorii Łyżwy.
ZAPRASZAMY WKRÓTCE
  • Użyj innej opcji przeglądania
  • Zobacz wszystkie produkty w kategorii Łyżwy bez użycia filtrów


Kup łyżwy u nas, a nie będziesz już musiał ich wypożyczać, dzięki nim w tym sezonie możesz zacząć jeździć na łyżwach we własnym tempie.

Przejrzyj co możemy Ci zaproponować:

  • łyżwy dla dzieci, mężczyzn i kobiet,

  • łyżwy figurowe,

  • łyżwy hokejowe,

  • 2+1 łyżwy dla rolek,

  • łyżwy regulowane

Wszystkie oferowane przez nas łyżwy mają bezpieczne systemy zapięć, dzięki czemu możesz jeździć po lodowisku, mając pewność, że trzymają mocno stopy.

Jazda na łyżwach jest znakomitą rozrywką dla całej rodziny!

Wiele z oferowanych u nas modeli ma wzmocnione podparcie kostki, które pomaga zachować bezpieczeństwo podczas jazdy na łyżwach. Łyżwy zaprojektowane z wodoodporną podeszwą to obowiązkowy element, dzięki któremu stopy są suche i ciepłe przez cały dzień jazdy na lodowisku, od ćwiczeń po zawody.

Jak wybrać odpowiednie łyżwy?

Zapraszamy do naszych poradników!