Jesteś tutaj:

Rolki - dla wszystkich, dla każdego, dla Ciebie!

Ilu fanów skatingu - tyle rolek!

W trosce o to, by każdy mógł znaleźć te idealne do swojego poziomu umiejętności oraz indywidualnych preferencji - postaraliśmy się o naprawdę szeroką propozycję.

Na najmłodszych rolkomaniaków czekają specjalnie wyselekcjonowane regulowane rolki dla dzieci. To wielka radość dla maluchów, ale i dla rodziców bowiem dzięki temu, że ?rosną? razem z stopą dziecka stanowią ekonomiczny wybór.

Dorosłych - początkujących oraz wszystkich lubiących rekreacyjną jazdę na rolkach zachęcamy do zapoznania się z kategorią rolki rekreacyjne & fitness, a tych chcących za jednym zamachem znaleźć dla siebie i rolki i łyżwy w jednym - także zachęcamy do specjalnej podkategorii. W naszej ofercie są także rolki specjalistyczne - agresywne, freestyle oraz hokejowe.

Nie zapomnieliśmy także o bezpieczeństwie, dlatego w naszej ofercie nie brakuje ochraniaczy, kasków i zestawów rolek z tymi akcesoriami.

Warto również dodać, że u nas nie ma miejsca na byle jakość, dlatego oferujemy tylko i wyłącznie rolki i akcesoria najlepszych producentów, takich jak np. Rollerblade, K2, Meteor, Tempish, Spokey, Roces czy też Nils.

Filtry

Cena:
od do
Producent:
Rozmiar:
Wysyłka:
Oferty specjalne:

Ilość produktów: 18
Wysyłka: Do 24 godzin
11,00 zł
Wysyłka: Do 24 godzin
245,00 zł
Wysyłka: Do 24 godzin
119,00 zł
Wysyłka: Do 24 godzin
125,00 zł

Które rolki będą dla Ciebie najlepsze?

Być może ogrom propozycji nieco stłumił Twój entuzjazm i czujesz się nieco zagubiony, a w głowie pojawia się jedno zasadnicze pytanie: które rolki mam wybrać? Spokojnie, złap oddech i czytaj dalej, a na pewno wszystko stanie się dla Ciebie jasne!

Dopiero zaczynasz? Rolki rekreacyjne, fitness – to tutaj znajdziesz model dla siebie.

Dzięki nim zaczniesz bezpiecznie przygodę z rolkarstwem, bowiem wszystkie modele znajdujące się w tej kategorii zostały właśnie pomyślane o początkujących. Podobnie, jeśli masz już za sobą jakieś skatingowe przygody, ale miałeś dużą przerwę w jeździe bądź zwyczajnie – chcesz rolek do jazdy relaksującej i rekreacyjnej – kategoria rolki rekreacyjne, fitness to miejsce dla ciebie.

Oczywiście zadbaliśmy, by każdy miał szansę zacząć w najlepszym stylu i z rolkami wysokiej jakości – stąd marki takie jak Powerslide, Rollerblade czy Tempish. Efekt? Wygodna i komfortowa – na każdą kieszeń!

Szukasz rolek dla dziecka? Rolki regulowane – to jest to!

Nie da się ukryć – jazda na rolkach wciąż jest najbardziej popularna wśród dzieci. Często to właśnie w wieku szkolnym zaczyna się miłość do skatingu. Dlatego tutaj zapraszamy do szerokiej propozycji naszego partnera Asport.pl – rolek rekreacyjnych dla dzieci.

W szczególny sposób polecamy tutaj rolki regulowane, gdyż wydają się najlepszą tj – ekonomiczną, wygodną, sprawdzoną opcją. Kupując je raz można zapewnić swojemu dziecku bezpieczną i przyjazną jazdę przez wiele sezonów.

Lubisz klasykę? Zapraszamy po wrotki!

Wszakże to od czterech kółek wszystko się zaczęło. Poza tym wrotki są często łatwiejsze do opanowania aniżeli rolki, dlatego często są wybierane przez rodziców jako pierwszy pomysł na skating dla swojego dziecka. Myślisz w podobny sposób? W takim razie kategoria wrotki jest miejscem, z którym powinieneś się zapoznać.

Aktywność nie tylko w ciepłą pogodę? Rolki 2w1 – proszę bardzo!

To ciekawa propozycja dla fanów skatingu na okrągło, przez cały rok. Rolki 2w1 z wymienną płozą to doskonała okazja do tego, by za jednym zamachem zakupić rolki i łyżwy za jednym zamachem. Jeszcze więcej oszczędności i jeszcze więcej przyjemności. To się zwyczajnie opłaca. Zatem fanów takich rozwiązań zapraszamy do kategorii rolki + łyżwy.

Ważne:

Powyższe propozycje były skierowane dla dzieci, osób początkujących w jeździe na rolkach oraz wszystkich rekreacyjnych rolkarzy. Natomiast poniższe są przeznaczone dla osób, które już potrafią jeździć i szukają ciekawego pomysłu na poszerzenie swoich skatingowych umiejętności.

  • Dla osób chcących osiągnąć większe prędkości podczas jazdy: rolki szybkościowe.
  • Dla najbardziej zaawansowanych, gotowych na triki i szalone ewolucje: rolki agresywne.
  • Dla wszystkich chcących spróbować skatingowego hokeja: rolki hokejowe.
  • Dla fanów slalomów, pokonywania przeszkód, kreatywnej jazdy po mieście: rolki freestyle.

Głodnych skatingowej wiedzy oraz szukających dodatkowych podpowiedzi co do tego, jak znaleźć rolki idealne dla siebie zapraszamy także do naszych artykułów (http://www.rolki.net.pl/artykuly/) i poradników (http://www.rolki.net.pl/poradniki/).

 

Powiązane poradniki