Rolki + Łyżwy, 2 w 1 dla dzieci

Raz kupujesz, a dwa razy zyskujesz!

Specjalna konstrukcja buta pozwala na skuteczne kontrolowanie swoich ruchów. Wyściółka rolek i łyżew momentalnie dostosowuje się do kształtu stopy. Wygodnie wypełnia wnętrze buta, zapewniając stopie odpowiednią wygodę.

Nie ma co ukrywać – takie łyżworolki to znakomity prezent dla dziecka… bez względu na porę roku! Dlatego bez względu na to, czy kupi się je „na gwiazdkę” czy „na komunię” - na pewno nie będą leżeć i zbierać kurzu. Przy czym warto także podkreślić, iż jest to zakup niezwykle ekonomiczny. Rolki + Łyżwy, 2 w 1 - raz się kupuje, a podwójnie zyskuje!

Być może aktualnie Twoje dziecko szaleje zimą na lodowisku, a latem się nudzi. A może jest odwrotnie? Latem spędza mnóstwo czasu na świeżym powietrzu, a zimą nie odchodzi od komputera? Już wiesz co zrobić!

Filtry

Cena:
od do
Producent:
Rozmiar:
Wysyłka:
Oferty specjalne:

Ilość produktów: 1

Czym wyróżniają się rolki z wymienną płozą?

Po pierwsze – posiadają na tyle unikalną konstrukcję, że bez względu na to jaka płoza jest założona w każdym przypadku but naprawdę dobrze przylega i zabezpiecza stopę dziecka. Po drugie- jeśli myślisz, że zaoszczędzisz tylko dlatego, że to łyżwy + rolki w jednym – to się mylisz, bowiem dodatkowo modele są wyposażone w regulację rozmiaru. Bingo! Super sposób na aktywność bez względu na porę roku przez wiele sezonów – stoi otworem!

W ofercie naszego partnera sklepu sportowego Asport.pl znajdziesz takie skatingowe cacka jak te od marek Tempish czy Spokey. Obie są specjalistami w sprzęcie sportowym, a Tempish to już w ogóle majstersztyk jeśli chodzi zarówno o rolki, jak i o łyżwy.

Spójrzmy na jeszcze kilka innych dużych zalet rolek 2w1:

  • nie są drogie,

  • wyróżniają się wysoką jakością,

  • mają oryginalną stylistykę

  • są wykonane z trwałych, odpornych na uszkodzenia materiałów

  • ich mocna konstrukcja buta doskonale chroni nogę podczas jazdy na lodowisku, i na powierzchni idealnej dla rolek

Martwisz się, że nie poradzisz sobie z wymianą płozy? Niepotrzebnie!

Łyżworolki zostały specjalnie tak skonstruowane, aby można było bardzo łatwo wymienić płozę. Równie nieskomplikowana jest zmiana regulacji rozmiaru. Kropką nad „i” są znakomite i innowacyjne technologie użyte w łyżworolkach – dla jeszcze większej wygody i komfortu jazdy.

 

 

Powiązane poradniki