Akcesoria do rolek, łyżworolek

Po co zwyczajnie, skoro można lepiej?

Bez względu na to, czy jest się początkującym amatorem skatingu czy też jeździ się już od dawna wcale nie trzeba zadowalać się podstawowym wyposażeniem, ale dla większej przyjemności i wygody jazdy warto uzupełnić je o różnorodne akcesoria.

Oferujemy różnego rodzaju akcesoria do łyżworolek firmy Kryptonics, Turbo, np. różne rodzaje łożysk przeznaczonych do szybkiej jazdy, które cechują się dużą wytrzymałością.

Filtry

Cena:
od do
Wysyłka:
Oferty specjalne:

Chwilowy brak produktów

Chwilowy brak produktów dla kategorii Akcesoria do rolek.
ZAPRASZAMY WKRÓTCE
  • Użyj innej opcji przeglądania
  • Zobacz wszystkie produkty w kategorii Akcesoria do rolek bez użycia filtrów


Większy komfort jazdy – dlaczego nie?!

Chcąc ułatwić fanom naszego portalu dostęp do ciekawych dodatków do jazdy na rolkach udostępniamy ofertę naszego partnera Asport.pl, dzięki którym będzie jeszcze bardziej bezpiecznie, wygodnie, miło. Ba! Z tych akcesoriów wcale nie muszą korzystać tylko rolkarze, jeśli ma się wśród swoich znajomych amatorów jazdy na desce czy wrotkach, także można ich do nas zaprosić, albo jeszcze lepiej – kupując coś dla siebie – zrobić przy okazji miły prezent w postaci skatingowego upominku.

Nowoczesny design i ciekawe funkcje

Właśnie tego można się spodziewać, szperając w ofercie akcesoriów, które tutaj przedstawiamy. Taka plejada produktów sprawia, że z pewnością każdy wśród niej znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Proponujemy między innymi:

  • dla bezpieczeństwa: opaski odblaskowe

  • dla wygody: klucze wielofunkcyjne

  • dla poręczności: opaski z kieszeniami na nadgarstek bądź saszetki na ramię

  • dla lansu: świecące sznurówki

  • dla komfortu: sportowe skarpery

Wybierz coś z tego zestawu, a już po pierwszej jeździe zobaczysz jak wielką to różnicę wnosi do komfortu jazdy. Co więcej, akcesoria te są na tyle uniwersalne iż śmiało i z powodzeniem możesz je zabrać ze sobą podczas innych aktywności sportowych. Możliwości jest wiele, nic tylko korzystać!