Jesteś tutaj:

Wrotki - wygodne, bezpieczne, kolorowe.

Tak zaczyna się miłość do skatingu!

Mimo iż kochamy rolki najbardziej na świecie – nie zapominamy o butach + kółkach, które pojawiły się przed nimi. Wrotki znów wracają do łask, dlatego nie mogło w ramach naszego portalu zabraknąć szerokiego wyboru wrotek dziecięcych. Rolki czy wrotki? Coraz większe zainteresowanie skatingiem sprawia, iż po wrotki sięga coraz więcej dzieci – a nie ma lepszego na rozpoczęcie jazdy, aniżeli właśnie ten sprzęt sportowy.

Nasze wrotki charakteryzują się łatwością w użyciu i ekonomicznym zastosowaniem. Wrotki dla dzieci dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów i kolorów.

Wrotki dla dzieci w ofercie naszego partnera Asport.pl są naprawdę stabilne, a im mniejsza ilość wypadków – tym większa szansa na to, iż dziecko pokocha jazdę, a ta świetna aktywność na stałe wpisze się do jego codziennego harmonogramu. Chyba warto spróbować, prawda?

Filtry

Cena:
od do
Oferty specjalne:

Chwilowy brak produktów

Chwilowy brak produktów dla kategorii Wrotki.
ZAPRASZAMY WKRÓTCE
  • Użyj innej opcji przeglądania
  • Zobacz wszystkie produkty w kategorii Wrotki bez użycia filtrów


Super wrotki – dla super dzieci!

Komputer, tablety, smartfony… Nie! Zamiast kolejnego gadżetu lepiej kupić maluchowi wrotki, co nie tylko jest sporo tańsze, ale też – niesie ze sobą dużo więcej korzyści. Dzieci nie będą marudzić, bo wrotki wcale nie są nudne – proszę spojrzeć na te wzory, kolory, wzornictwo – z takim designem można mieć pewność, że przypadną do gustu każdemu dziecku. Jednak wrotki – wrotkom nie różne, również w tej kategorii można spotkać różne modele. Poniżej mała ściągawka.

  • Klasyczne wrotki – przyczepia się je do buta, za pomocą wytrzymałego systemu mocowania.

  • Wrotki dla dzieci przypominające budową rolki – dużo bardziej wytrzymała opcja, zapewniająca jeszcze wyższy komfort jazdy.

  • Wrotki retro, vintage – bardzo stylowa propozycja dla młodzieży nawiązująca do klasycznego wyglądu rolek sprzed lat.

Wrotki – zanim przyjdzie czas na rolki

Jakie jest główne zadanie wrotek? Przygotowanie dziecka do utrzymania równowagi podczas późniejszej jazdy na rolkach! Sprytnym rozwiązaniem (wygodnym i oszczędnym) będzie w kontekście kupić wrotki 2w1 (również u nas). Mają one specjalny system kółek, pozwalający w mig zamienić je w rolki. Aktualizacja ustawienia kółek do bieżących możliwości i umiejętności dziecka jak jak bułka z masłem.

To nie koniec oszczędności

Wysokiej jakości rolki w dobrych cenach – wydawałoby się, iż już bardziej skorzystać się nie da – a jednak! Polecamy też wrotki z regulacją rozmiaru - „rosną” wraz z pociechą. Jedne wrotki, a tyle zabawy, przez wiele sezonów!

Para wrotek to zaproszenie do skatingowej rozrywki w stylu retro. Jazdę na wrotkach można nazwać starszą siostrą jazdy na rolkach, ponieważ taki rodzaj rekreacji praktykowano znacznie wcześniej. Już u schyłku XVIII wieku konstruktorom wrotek udało się z sukcesem przymocować kółka do butów, a podczas kolejnego stulecia wrotkarnie przyciągały rzesze miłośników tej nowej rozrywki. Chociaż z czasem większą popularność zdobyły rolki, jazda na kółkach ustawionych w dwóch rzędach nie straciła swojej atrakcyjności.

Wrotki – dla dzieci i dorosłych

Na wrotkach można jeździć z różnych powodów: chcąc zaznać rozrywki, którą uwielbiały poprzednie pokolenia albo biorąc pod uwagę własne preferencje, poznane podczas uprawiania innych form rekreacji. Wrotki, dzięki charakterystycznemu dla nich układowi kółek, są znacznie bardziej stabilne od rolek – a ta okoliczność może okazać się sprzyjająca także dla najmłodszych adeptów skatingu. Wrotki dobrze przedstawić dzieciom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z rekreacyjną jazdą.

Tę kategorię mogą więc przeglądać rodzice, szukający sprzętu sportowego dla swoich pociech – a w tutejszej ofercie znajdą między innymi wielofunkcyjne modele takich butów sportowych dla dzieci. Takie propozycje wysuwa na przykład firma Nils, produkując buty z wymienną płozą: pod butami można umieścić ostrza łyżew, kółka ustawione w sposób właściwy rolkom lub wrotkom. Co więcej, modele przeznaczone dla dzieci bywają także wzbogacone o możliwość regulowania rozmiaru buta. Wszystko to sprawia, że wrotki 2, 3 albo 4 w 1, mogą być najskuteczniejszym zaproszeniem do świata skatingu.

Ale, jak wspomniano, wrotki mają nieprzemijający urok – i chętnie wracają do nich także dorośli. Z tego powodu tę kategorię uzupełniają pary klasycznych wrotek, przeznaczonych również dla osób dorosłych. Dla skaterów, którzy chcą być vintage, znajdzie się tu sporo modeli. Trzeba też zaznaczyć, że wszystkie wrotki w tutejszej ofercie są tak zróżnicowane pod względem kolorów i zdobnictwa, że każdy rolkarz znajdzie parę, z którą zechce odwiedzać wrotkarnie.