Wrotki - wygodne, bezpieczne, kolorowe.

 

Tak zaczyna się miłość do skatingu!

Mimo iż kochamy rolki najbardziej na świecie – nie zapominamy o butach + kółkach, które pojawiły się przed nimi. Wrotki znów wracają do łask, dlatego nie mogło w ramach naszego portalu zabraknąć szerokiego wyboru wrotek dziecięcych. Coraz większe zainteresowanie skatingiem sprawia, iż po wrotki sięga coraz więcej dzieci – a nie ma lepszego na rozpoczęcie jazdy, aniżeli właśnie ten sprzęt sportowy.

Nasze wrotki charakteryzują się łatwością w użyciu i ekonomicznym zastosowaniem. Wrotki dla dzieci dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów i kolorów.

Wrotki dla dzieci w ofercie naszego partnera Asport.pl są naprawdę stabilne, a im mniejsza ilość wypadków – tym większa szansa na to, iż dziecko pokocha jazdę, a ta świetna aktywność na stałe wpisze się do jego codziennego harmonogramu. Chyba warto spróbować, prawda?


czytaj dalej ›
Producent:
Cena:
od do
Inne:
.
.
Ilość produktów: 16
Rolki, wrotki 2w1, dziecięce, regulowane NJ 0320 A Nils Extreme
Taniej o 17 %
Wrotki retro, klasyczne, damskie, młodzieżowe EXOTIC SMJ Sport
Taniej o 20 %
Wrotki retro, klasyczne, damskie, młodzieżowe SCHOOL KRF
Taniej o 20 %
Wrotki retro, klasyczne, damskie, młodzieżowe SCHOOL czarne KRF
Taniej o 20 %
Wrotki klasyczne, vintage damskie, młodzieżowe MOOVE Tempish
Taniej o 29 %

Super wrotki – dla super dzieci!

Komputer, tablety, smartfony… Nie! Zamiast kolejnego gadżetu lepiej kupić maluchowi wrotki, co nie tylko jest sporo tańsze, ale też – niesie ze sobą dużo więcej korzyści. Dzieci nie będą marudzić, bo wrotki wcale nie są nudne – proszę spojrzeć na te wzory, kolory, wzornictwo – z takim designem można mieć pewność, że przypadną do gustu każdemu dziecku. Jednak wrotki – wrotkom nie różne, również w tej kategorii można spotkać różne modele. Poniżej mała ściągawka.

  • Klasyczne wrotki – przyczepia się je do buta, za pomocą wytrzymałego systemu mocowania.

  • Wrotki dla dzieci przypominające budową rolki – dużo bardziej wytrzymała opcja, zapewniająca jeszcze wyższy komfort jazdy.

  • Wrotki retro, vintage – bardzo stylowa propozycja dla młodzieży nawiązująca do klasycznego wyglądu rolek sprzed lat.

Wrotki – zanim przyjdzie czas na rolki

Jakie jest główne zadanie wrotek? Przygotowanie dziecka do utrzymania równowagi podczas późniejszej jazdy na rolkach! Sprytnym rozwiązaniem (wygodnym i oszczędnym) będzie w kontekście kupić wrotki 2w1 (również u nas). Mają one specjalny system kółek, pozwalający w mig zamienić je w rolki. Aktualizacja ustawienia kółek do bieżących możliwości i umiejętności dziecka jak jak bułka z masłem.

To nie koniec oszczędności

Wysokiej jakości rolki w dobrych cenach – wydawałoby się, iż już bardziej skorzystać się nie da – a jednak! Polecamy też wrotki z regulacją rozmiaru - „rosną” wraz z pociechą. Jedne wrotki, a tyle zabawy, przez wiele sezonów!