Zwrot i prawo odstąpienia

Sklep Rolki.net.pl oferuje możliwość zwrotu towaru do 30 dni, odstąpienia od umowy liczony od dnia wejścia przez Konsumenta w posiadanie Towaru lub od dnia w którym wskazana przez Klienta osoba trzecia, inna niż przewoźnik weszła w posiadanie Towaru.

Konsument zobowiązany jest zwrócić Towar w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Prosimy o dołączenie dowodu zakupu (oryginał paragonu lub faktury VAT). Zwrot Towaru powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od daty wysłania oświadczenia o odstąpieniu od umowy przez Konsumenta. Zwrot Towaru (koszt odesłania Towaru do Sklepu) odbywa się na koszt Konsumenta.

Uwaga: Sklep Rolki.net.pl nie odbiera żadnych przesyłek pobraniowych.

Więcej informacji w regulaminie §8 Konsumenckie prawo odstąpienia.

Uwaga: Prosimy aby Klient poinformował Rolki.net.pl o zwrocie towaru mailowo lub telefonicznie. Następnie prosimy o wydrukowanie i uzupełnienie formularza zwrotu towaru i dołączenie go do paczki z odsyłanym towarem.

 

Pobierz:  Formularz zwrotu (.pdf).

Pobierz:  Formularz zwrotu (.odt).

Wymiana towaru

Jeżeli po otrzymaniu towaru okaże się, że nie spełnia on oczekiwań istnieje możliwość wymiany rozmiaru, koloru lub danego towaru na inny. Wymiana jest możliwa, jeżeli inny rozmiar, model lub kolor jest dostępny w ofercie Rolki.net.pl. W przeciwnym wypadku możliwe jest jedynie odstąpienie od umowy (zwrot towaru).

Aby wymiana była możliwa muszą zostać spełnione warunki:

  • można wymienić towar w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko w przypadku, jeżeli produkt nie jest zniszczony, w żaden sposób użytkowany i klient posiada dowód zakupu.
  • Towar prosimy kierować na adres Rolk.net.pl z dopiskiem "zwrot". Rolki.net.pl dokona wymiany produktu w terminie podanym przy produkcie (czas wysyłki towaru)
  • Klient dokonuje wymiany na swój koszt. (koszty wysyłki w 2 strony do i od Rolki.net.pl)

 
Uwaga: Prosimy, aby Klient poinformował Rolki.net.pl o zwrocie towaru mailowo lub telefonicznie. Następnie prosimy o wydrukowanie i uzupełnienie formularza zwrotu towaru i dołączenie go do paczki z odsyłanym towarem

 

Pobierz:  Formularz wymiany (.pdf)

Pobierz:  Formularz wymiany (.odt)