Tak dla rolek! Nie dla cellulitu!

Też masz go dość? Przez ten defekt skórny mniej cieszysz się letnią pogodą, gdyż nie masz ochoty pokazywać swojego ciała? Nie martw się! Nawet wielkie gwiazdy zmagają się z cellulitem – co więcej możesz skutecznie z nim walczyć, tak jak i one. Dieta, odpowiednie kremy działają cuda, ale efekty nie będą tak widoczne, jeśli nie dołożysz do tej „antycellulitowej” kuracji… jazdy na rolkach!

To dzięki jeździe na rolkach Twoje uda oraz pupa będą w naprawdę dobrej formie. W sumie to likwidowanie cellulitu nigdy jeszcze nie było tak proste, jak właśnie za pomocą jazdy na rolkach!

Zatem zamiast czuć się przegraną w walce ze skórką pomarańczową – postaw na rolki! Wyciągnij te zapomniane, gdzieś z głębi szafy albo spraw sobie nowe, niech Cię zmobilizują do regularnej jazdy, gdyż to właśnie dzięki niej będziesz w stanie utrzymać swoje ciało w naprawdę świetnej kondycji.

 

Jak to się dzieje? Dlaczego za pomocą jazdy na rolkach redukujemy cellulit?

  • Przede wszystkim w czasie jazdy na rolkach wzywasz do aktywności właśnie te partie ciała, na których cellulit najczęściej pojawia się najczęściej. Sport ten zatem angażuje w ćwiczenia zarówno pośladki, uda jak i brzuch.
  • Jeżdżąc na rolkach wzmacniasz swoje mięśnie, poprawiasz krążenie, a co więcej – Twoja skóra staje się naprawdę widocznie bardziej napięta.
  • Będziesz te zdrowsza, gdyż jest to trening wytrzymałościowy, a jak wiadomo tego typu ćwiczenia to najlepszy sposób na to by obniżyć poziom cholesteroli czy też w3zmocnić swoje serce.
  • Oczywiście, że chudniesz – jak każda inna aktywność fizyczna również i rolki to kapitalna metoda spalania tłuszczu. Jednak aby osiągnąć pożądane wyniki staraj się jeździć regularnie, najlepiej jak najczęściej – minimum pół godziny z umiarkowaną prędkością.
  • Wzmocnisz: brzuch, pośladki ale też kręgosłup. Czyli krótko mówiąc efektywnie zadbasz o sylwetkę, a im robisz to lepiej – tym lepszą figurą będziesz mogła się pochwalić – sprężystą, piękną, zdrową.

 

Zamiast więc siedzieć w domu czy też ukrywać się pod warstwami ubrań podejmij walkę z cellulitem już dzisiaj z pomocą jazdy na rolkach. Ps. Nawet jeśli jeszcze nie zauważyłaś u siebie pierwszych oznak cellulitu, a nie uprawiasz sportu – nie czekaj na nie biernie… Nie pozwól cellulitowi kiedykolwiek pogorszyć Ci samopoczucia. Znajdź rolki dla siebie i korzystaj z ich zalet!

Komentarze