Prezent na święta dla fana rolek? Podpowiemy!

Cóż z tego, że zimą bardziej na czasie są łyżwy – w sercu każdego rolkarza niepodzielnie królują łyżworolki, na których można szaleć przez zdecydowanie dłuższy okres w roku. Choć od otrzymania świątecznego prezentu do wypróbowania go na słonecznych, wiosennych ścieżkach, trzeba będzie trochę poczekać, Święta to idealna okazja, by sprawić radość zapalonemu rolkarzowi. Przecież pod choinką każdy powinien znaleźć to, o czym najbardziej marzy, prawda?

Dla przedszkolaków i dzieci w wieku szkolnym

Najmłodsi miłośnicy rolek to grupa, którą potencjalnie najtrudniej obdarować. Stale rosnące i rozwijające się dzieci muszą na bieżąco zmieniać garderobę i buty, a więc i wyposażenie sportowe powinno być dobierane na bieżąco – by było pewne, że zakupiony sprzęt posłuży małemu sportowcowi przynajmniej przez część danego sezonu.

 

Wspomniany problem z czekaniem na czas, gdy śnieg i lód ustąpi słonecznym promieniom i jazda na rolkach stanie się znów możliwa, jest więc szczególnie kłopotliwy w przypadku dzieci. Na szczęście producenci rolek wysuwają sprytne rozwiązanie tego problemu: rolki regulowane. Nabywając na przykład Buddy rolki regulowane SPOKEY, można mieć pewność, że właściciel prezentu z niego skorzysta – i to nie tylko przez najbliższy sezon.

Dla dziewczynek

Wśród dziewczynek stale i niezmiennie popularne są także wrotki – model, który obecnie uchodzi za nieco bardziej zachowawczy, niż nowoczesne łyżworolki. Mimo upływu kolejnych lat, wrotki wciąż mają się świetnie i wcale nie odeszły do lamusa.

 

Znajdując pod choinką Wrotki, rolki, 2w1, regulowane, dziecięce dla dziewczynki NJ każda dziewczynka zyska okazję do podejmowania coraz to nowych wyzwań podczas wiosennej nauki jazdy. Regulowane buty rolek zagwarantują, że mimo upływu czasu sprzęt będzie pasował idealnie, z kolei możliwość zmieniania rolek we wrotki i odwrotnie zapewnią właścicielce swobodę wyboru aktualnego stylu jazdy.

 

Nie można zapominać też o biało-różowej kolorystyce, która nie pozostawia wątpliwości co do tego, że rolki należą do małej elegantki.

Dla żółtodziobów

Dla tych, którzy dopiero niedawno odkryli swoje zafascynowanie rolkami lub też traktują tę jazdę jako sposób na utrzymanie ciała w dobrej kondycji, świetną propozycją są lekkie rolki rekreacyjne. Paniom, które dzięki okolicznościowym, niezobowiązującym przejażdżkom chcą utrzymać się w formie, przy okazji szybciej tracąc zbędne kilogramy, świetnie przysłużą się Rolki rekreacyjne, fitness,  HALO II Spokey.

 

Tym, którzy chcą z kolei uczynić przejażdżkę świetną okazją do podjęcia treningu kondycyjnego, a zarazem też nie boją się zadać szyku w przyciągającej wzrok propozycji, warto sprezentować Rolki rekreacyjne, Fitness Gara Red Spokey.

Dla wyjadaczy

Tej grupie można w zasadzie zaproponować wszystko, co będzie w stanie urozmaicić ich romans z rolkami. Tu trudniej już jednak wskazać na gotowe przepisy na sukces – doświadczeni rolkarze wiedzą bowiem doskonale, jaki rodzaj jazdy dostarcza im największych emocji i motywuje do podejmowania nowych wyzwań.

 

Biorąc zaś pod uwagę, że wyjadacze mają już świetnie rozwinięte umiejętności, można zaryzykować podsunięcie im specjalnych modeli, które sprowokują ich do przełamania rutyny. Wśród modeli, które można kupić z myślą o miłośnikach rolkowych szaleństw, są na przykład Rolki slalomowe, do jazdy freestyle Gutsy Spokey, które zachęcają do szalonej zabawy nie tylko specyficzną konstrukcją, przystosowującą je do jazdy szybkiej i wyczynowej, ale także poprzez swoją żywą i pełną kontrastów kolorystykę.

 

Dla hokeistów

Miłośnicy hokeja, czy raczej jego letniego odpowiednika, muszą mieć w swoim wyposażeniu rolki hokejowe. Nie każdy jednak wie, że ten specyficzny rodzaj sprzętu do jazdy to nie tylko wyposażenie graczy popularnej gry zespołowej. W tych specyficznie wyprofilowanych, a często i pozbawionych hamulców rolkach, można z powodzeniem wykorzystywać także podczas jazdy rekreacyjnej.

 

Podarowując Rolki hokejowe Vapor Speed VR Bauer, można podarować zaawansowanemu rolkarzowi motywację do zainteresowania się hokejem na trawie, ale i uczynić jego rekreacyjne przejażdżki bardziej interesującymi. Wypada zaznaczyć, ze choć wyjątkowo mocno usztywniony but tego typu rolek wygląda na idealny dla początkujących rolkarzy, to jest to tylko złudzenie – trzeba dysponować odpowiednimi umiejętnościami, by założyć takie rolki na nogi i nie tylko ujechać parę metrów, ale i czerpać wyjątkową frajdę z tej rekreacji.


 

 

 

Komentarze