Jesteś tutaj:

Rolki Tempish

Tempish - branży skatingowej... nadaje tempo!

Tempish to wysokiej klasy sprzęt rekreacyjny, a przede wszystkim rolek i łyżew. Z oferty tej międzynarodowej firmy skorzystają z całą pewnością wszelcy fani skatingu, tym bardziej że Tempish to marka znana z przywiązywania wielkiej wagi do jakości sprzętu i komfortu jego użytkowania. Warto dodać, że kilka lat temu - w 2006 roku utworzono spółkę Tempish Polska zajmującą się dodatkowo dystrybucją innych wyśmienitych marek, jak Nike Bauer, TPS czy Botas.

Produkty Tempish polecamy przede wszystkim amatorom szukających sprzętu, który zapewni im nie tylko bezpieczne, ale też bardzo wygodne warunki jazdy na rolkach.

Asport.pl oferuje największy wybór rolek, łyżworolek i akcesoriów wszystkich wiodących producentów (w tym także Tempish). Wysyłka w większości produktów do 24 godzin (max 5 dni). Zapoznaj się z bogatą ofertą rolek, łyżworolek, akcesoriów - zapraszamy!

czytaj dalej ›
Łyżwy regulowane, hokejowe, dziecięce VERSO ICE BLUE Tempish
Taniej o 43 %
Łyżwy regulowane, hokejowe, dziecięce VERSO ICE RED Tempish
Taniej o 43 %
Łyżwy figurowe, damskie, ocieplane DREAM Tempish
Taniej o 19 %
Wysyłka: Do 24 godzin
245,00 199,00 zł
Łyżwy figurowe, figurówki damskie NORTH Tempish
Taniej o 31 %
Wysyłka: Do 24 godzin
289,00 199,00 zł
Łyżwy hokejowe DETROIT Tempish
Taniej o 26 %
Wysyłka: Do 24 godzin
325,00 239,00 zł
Łyżwy hokejowe WORTEX Tempish
Taniej o 23 %
Wysyłka: Do 24 godzin
325,00 249,00 zł

Tempish

Wszyscy fani rolek kojarzą markę Tempish, jednak nie wszyscy mają pojęcie, że ma ona już naprawdę spore doświadczenie w branży – początki tej czeskiej firmy sięgają aż 1994 roku. To właśnie wtedy stowarzyszenie sportowe TEMPISH zaczęło istnieć. Minęło 11 lat i firma zamieniła się w spółkę, by dzisiaj być wielką potęgą w świecie międzynarodowego skatingu.

Specjaliści w rolkarstwie – od zawsze!

Jeśli chodzi o marki zajmujące się produkcją sprzętu sportowego Tempish na pewno wyróżnia się tym, że w ich asortymencie rolki i łyżwy zawsze zajmowały szczególne miejsce. Mimo tego jednak firma chcąc poszerzać swoje horyzonty skutecznie poszerzała swoją ofertę o inne dyscypliny sportu, wśród których warto nadmienić Floorball bądź tenis stołowy.

Tempish w Polsce

Miało to miejsce w 2006 roku – to właśnie wtedy powstał polski oddział firmy zlokalizowany w Rudzie Śląskiej: TEMPISH SP. Z O.O. TEMPISH Polska rozwinął i nadal rozwija się tak sukcesywnie iż dziś, jest to czołowy producent i dostawca rolek oraz łyżew na terenie całego kraju. Ciekawostką jest fakt, iż jest to oddział będący równoczesnym dystrybutorem marek takich jak np. Fox40, Blademaster, Fischer(Hockey) czy też Frontier. Cieszy się też z przedstawiciela na terenie państwa takich jak:

  • Czechy,

  • Słowacja,

  • Węgry,

  • Ukraina,

  • Rosja,

  • Słowenia,

  • Litwa,

  • Niemcy.

Z czego – oprócz oczywiście znakomitych rolek – słynie Tempish? Jest to marka stawiająca na stabilność i solidność oraz różnorodność oferty. Warto się o tym przekonać na własne oczy!