Jesteś tutaj:

Rolki Powerslide

Powerslide - te rolki faktycznie mają moc!

Powerslide należy do najpopularniejszych w Europie producentów w temacie sprzętu do skatingu. To, co na pewno wyróżnia tę markę to szeroka oferta pełna rolek przeznaczonych do różnych stylów jazdy. W ich produktach znajdzie coś dla siebie każdy fan jazdy rekreacyjnej, amator jazdy szybkościowej i agresywnej, wielbiciel jazdy na deskorolce. Są tam też longboardy, hulajnogi i liczne inne akcesoria. Sekretem sukcesu tej firmy jest tworzenie produktów z pasją i z miłością do sportu.

Lubisz sprzęt sportowy cechujący się wysoką jakością, precyzyjnym wykonaniem i dużą wytrzymałością? Powerslide Cię nie zawiedzie!

Asport.pl oferuje największy wybór rolek, łyżworolek i akcesoriów wszystkich wiodących producentów (w tym także Powerslide). Wysyłka w większości produktów do 24 godzin (max 5 dni). Zapoznaj się z bogatą ofertą rolek, łyżworolek, akcesoriów - zapraszamy!

czytaj dalej ›

Rolki rekreacyjne, fitness

Rolki rekreacyjne, fitness PHUZION GAMMA MEN Powerslide
Taniej o 32 %
Chwilowo niedostępny
589,00 399,00 zł
Rolki rekreacyjne, fitness PHUZION EPSILON Powerslide
Taniej o 29 %
Chwilowo niedostępny
699,00 499,00 zł
Rolki do jazdy szybkiej, kondycyjnej, fitness VI CORTEX MEN Powerslide
Taniej o 35 %

Powerslide – jak to się w ogóle zaczęło?

To był rok 1997, USA – właśnie wtedy powstała firma Powerslide. Kilka lat po największym rolkarskich boomie w Stanach, który miał miejsce w 1994 roku. Przez te 20 lat marka niezmiennie poszerza swoją ofertę o coraz więcej wysokiej jakości modeli, usprawnionych w ciekawe rozwiązania technologiczne.

Rolki Powerslide i funkcje robią wrażenie!

Nie będziemy oryginalni w swoich osądach, my również zgadzamy się w tym, iż marka Powerslide jest niewątpliwie jednym z liderów światowej czołówki rolkarstwa, choć warto dodać iż nie tylko w rolkach się specjalizuje. W ich ofercie można znaleźć także między innymi:

  • deskorolki

  • wrotki

  • hulajnogi

  • ochraniacze

  • kaski

  • ubrania

Na pewno imponuje nam ogrom oferty, jaką zapewniają swoim klientom. Wśród licznych propozycji rolek od Powerslide można przebierać do woli w wariantach, kolorach i wersjach. Dzięki czemu bez względu na to jakie rolki się szuka – w Powerslide można znaleźć odpowiednią odpowiedź.

Hity Powerslide

Marka wprowadziła na rynek liczne innowacje i interesujące modele, których sława nie ustaje. Są to na przykład rolki terenowe z pompowanym kołem czy też modele idealne do pokonywanie slalomów, jak np. hardcore evo czy s4. Jakby tego było mało - marka Powerslide nie spoczywa na laurach, ale niezmiennie dba o to, by być cały czas prężnie rozwijającą się marką. Na kanwie tego z ogromną ochotą, co widać w wielu modelach sięga po nowoczesne i odważne innowacje.

Myślimy, że i Ty możesz w ofercie Powerslide znaleźć rolki najbardziej odpowiednie dla siebie. Tym bardziej, iż propozycje marki są roku na rok jeszcze bardziej udoskonalane. Marka też stara się by było one niezmiennie i jak bardziej dostosowywane do zmieniających się potrzeb wymagających użytkowników.