Jesteś tutaj:

Rolki Isenzo

Isenzo - wschodząca gwiazda w świecie sportu

Isenzo – pod tą nazwą kryje się europejska marka, która choć nowa na sportowym rynku to już dobrze znana wśród wielbicieli aktywnego stylu życia. Oferta brandu to szeroka gama sprzętu i akcesoriów sportowych, pośród których szczególne miejsce zajmuje propozycja skierowana do nas – amatorów skatingu.

Cieszymy się, że możemy zaproponować skarpety skatingowe marki Isenzo – bowiem sami zachwyciliśmy się ich niebywałą jakością, porównywalną z produktami liderów w branży, a równocześnie w dużo bardziej przystępnej cenie.

Marka podkreśla, że zapewnienie jak największego bezpieczeństwa i komfortu wszystkim tym, którzy pragną prowadzić aktywny tryb życia jest dla niej największym priorytetem. Produkty, które pojawiają się w ofercie Isenzo nie biorą się znikąd, ale tworzone są w oparciu o opinie i potrzeby sportowców oraz trendy aktualnie obowiązujące na rynku.


 

czytaj dalej ›
Wysyłka: Do 24 godzin
11,00 zł

Isenzo

Jeśli chodzi o ideologie brandu jest nią promowanie zdrowego i aktywnego trybu życia – co widać już po pierwszym rzucie oka na ich ofertę. Równocześnie skupiają się na, zapewnieniu, iż każdy sportowiec będzie miał zagwarantowany komfort i bezpieczeństwo podczas uprawiania ulubionego sportu. Skarpety do jazdy na rolkach Isenzo są odzwierciedleniem tych założeń. Niby zwykłe skarpety, ale gdy się założy je choć raz – nie będzie chciało się już wrócić do standardowych!

Poza tym propozycje Isenzo zachęcają:

  • funkcjonalnością

  • modnymi kolorami

  • nowoczesnym designem

Isenzo choć na początku swojej drogi w świecie branży sportowej już pokazało jakość i klasę – nie możemy się doczekać, co będzie dalej… Tym bardziej, że planują także poszerzyć swoją ofertę o rolki – taki komplet razem z skarpetami sygnowanymi ich logo może być naprawdę wszystkim, czego potrzebuje do szczęścia każdy rolkomaniaka!