Jesteś tutaj:

Rolki K2

K2 - szczyt sportowych marzeń

K2 to wywodząca się z Ameryki marka z bogatym, bowiem ponad 50 letnim doświadczeniem. Nic więc dziwnego, że jest znana i lubiana na całym świecie! To zdecydowanie jeden z liderów, jeśli chodzi o projektowanie, jak również produkcję i sprzedaż produktów sportowych - w tym także i rolek. Produkty K2 cechuje zatem innowacyjność i wysoka klasa wykonania, ponieważ tworzą je entuzjaści sportu, którzy pragną dzielić się z innymi swoją wielką pasją.

Jeśli potrzebne Ci rolki, które wniosą jeszcze więcej radości do skatingowych treningów - te od K2 to coś dla Ciebie!

Asport.pl oferuje największy wybór rolek, łyżworolek i akcesoriów wszystkich wiodących producentów (w tym także K2). Wysyłka w większości produktów do 24 godzin (max 5 dni). Zapoznaj się z bogatą ofertą rolek, łyżworolek, akcesoriów - zapraszamy!

czytaj dalej ›

Rolki rekreacyjne, regulowane

Wysyłka: Do 24 godzin
399,00 zł
Rolki regulowane, dziecięce RAIDER PRO niebieskie K2
Nowość
Rolki regulowane, dziecięce, dla dziewczynki MARLEE PRO K2
Nowość
Wysyłka: Do 24 godzin
519,00 zł
Rolki regulowane, dziecięce SK8 HERO X BOA czarno-białe K2
Nowość

Rolki rekreacyjne, fitness

Wysyłka: Do 24 godzin
519,00 zł
Rolki rekreacyjne, fitness, płoza Hi-Lo, Softboot™  F.I.T. X PRO męskie K2
Taniej o 20 %
Rolki rekreacyjne, fitness F.I.T. PRO 84 K2
Taniej o 19 %
Wysyłka: Do 24 godzin
719,00 579,90 zł
Rolki rekreacyjne, fitness, łożyska ILQ7 F.I.T. 84 BOA K2
Taniej o 20 %
Wysyłka: Do 24 godzin
799,00 639,90 zł
Rolki rekreacyjne, fitness, łożyska ILQ7, damskie ALEXIS 84 BOA K2
Taniej o 20 %
Wysyłka: Do 24 godzin
719,00 zł
Rolki rekreacyjne, fitness, dla zaawansowanych VO2 90 PRO K2
Taniej o 20 %
Rolki rekreacyjne, fitness ALEXIS PRO 84 malinowe K2
Nowość

Chcesz być na szycie formy? K2

Marka K2 dla większości użytkowników rolek, jest tym co nazwisko wielkiego projektanta dla fashionistek. Rozpoznawalna, nie bez powodów i zawsze budząca skojarzenia nawiązujące do propozycji skatingowych najwyższej klasy.

Wiele innych marek inspiruje się właśnie tym, co zaproponuje K2, a trzeba przyznać że naprawdę ma co zaproponować – od rolek najwyższej jakości po szerokie spektrum wyjątkowych technologii. Nawet jeśli jeździ się na rolkach innej marki do K2 trzeba mieć szacunek do K2, bo propozycje tego brandu przyczyniły się do jednych z największych zmian na lepsze, jeśli chodzi komfort jazdy na rolkach.

Innowacja od K2 nr 1: Softboot

Jednym z przykładów kapitalnych ulepszeń wprowadzonych przez tę markę jest wkładka wewnętrzna Softboot, dzięki której wygoda i stabilność podczas jazdy są niezmiennie na wysokim poziomie. Jej sekret tkwi w zastosowaniu odpowiednio utwardzonego materiału w połączeniu z jego oddychalnością. Ta wkładka czasem stanowi czynnik decydujący o tym dlaczego, rolkarz decyduje się na rolki od K2 a nie inne.

Innowacja od K2 nr 1: BOA

Mamy tutaj do czynienia z niekwestionowanym patentem od K2. BOA to nic innego jak rewolucyjny system sznurowania pozwalające na łatwe i dokładne dopasowanie buta – w zaledwie kilka sekund! Dodatkowa korzyść to zapewnienie mocowania charakteryzującego się:

  • stabilnością,

  • pewnością,

  • precyzyjnością,

  • niwelacją nacisku punktowego, który znamy z tradycyjnego sznurowania

Innowacja od K2 nr 1: Vortech - VO2

Tutaj spotykamy się systemem wentylacji Vortech , który odpowiada za zwiększenie komfortu, poprawienie odprowadzania wilgoci, jak również ulepszenie funkcjonowania patentu SoftBoot.

Bez względu na to, czy szukasz rolek fitness, dziecięcych czy tych bardziej zaawansowanych – w K2 czeka na Ciebie góra rewelacyjnych propozycji.