Jesteś tutaj:

Zestawy rolek, ochraniaczy i kasków

Chcesz więcej za mniej? Łap!

Dzieci kochają rolki, a rodzice kochają swoje dzieci i chcą zapewnić im kompleksowy i wygodny sposób na naukę jazdy. Gotowe komplety to super rozwiązanie, idealny pomysł na prezent dla malucha. Także na komunię czy dzień dziecka.

W tych bardzo ładnych zestawach można znaleźć różne konfiguracje, składające się z elementów takich jak: regulowane rolki, pokrowce, ochraniacze, czy kaski. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że to zwyczajnie wychodzi dużo taniej, niż gdyby chciało się każdy z tych elementów kupować osobno.

Zestawy rolek to idealnie dobrane pod względem technicznym i kolorystycznym, rolki, ochraniacze do rolek, pokrowce na rolki oraz kaski do jazdy na rolkach. Producentami poszczególnych produktów, wchodzących w skład kompletów są wiodące na rynku firmy, jak np. Spokey, Tempish.

 

Filtry

Cena:
od do
Producent:
Rozmiar:
Wysyłka:
Oferty specjalne:

Ilość produktów: 1

Różne komplety, zawsze najlepsze marki

Ktoś może pomyśleć, okej – ale to jednak może sporo kosztować, tak za jednym zamachem. Nie ma co się martwić – przygotowane komplety są w różnych przedziałach cenowych, dzięki czemu nie będzie problemu z tym, by każdy znalazł ten idealnie pasujący do domowego budżetu. Nasz partner Asport.pl zadbał też o to, by komplety pochodziły od renomowanych producentów, którzy w szczególny sposób dbają o bezpieczeństwo i jakość swoich wyrobów. Potwierdzeniem tego są liczne posiadane przez nich certyfikaty, jak również zaawansowane technologie, które stosują.

W skład dostępnych zestawów zwykle wchodzą:

  • regulowane rolki dla dzieci,

  • ochraniacze na nadgarstki,

  • ochraniacze na łokcie,

  • ochraniacze na kolana,

  • kaski.

Rolki zwykle mogą być regulowane w zakresie od dwóch do czterech rozmiarów. Zawsze są wykonane z wytrzymałych materiałów np. płoza kompozytowa z obniżonym balansem czy trwałe łożyska. Brandy zadbały także o system wentylacji buta zapewniający komfort. Warto także zwrócić uwagę na bezpieczny system 3-stopniowy system zapinania tj- sznurowanie, rzep + klamra.

Dziecko będzie naprawdę bezpieczne!

Kaski i ochraniacze dostępne w kompletach odpowiadają na naprawdę wysokie standardy bezpieczeństwa. Wyróżniają się oddychalnością. Podobnie jak rolki również są regulowane, aby móc je dobrać do potrzeb dzieci w różnym wieku.

Takie komplety wyglądają naprawdę ślicznie! To gotowy prezent na okazje, takie jak:

  • urodziny/imieniny dziecka

  • upominek „na zajączka”

  • dzień dziecka

  • na komunię

Kto wie, być może jeden z tych zestawów to będzie bodziec do wielkiej miłości do skatingu, która będzie trwać całe życie?

Powiązane poradniki