Jesteś tutaj:

Rolki hokejowe – mocniejsze, trwalsze, lepsze.

Dla szukających radości z jazdy i współzawodnictwa.

Łyżworolki hokejowe marki NikeBauer oraz Nils znajdują zastosowanie nie tylko przy jeździe hokejowej, ale i rekreacyjnej. Dla fanów dodatkowych wrażeń podczas jazdy prezentujemy specjalnie wyselekcjonowaną ofertę rolek hokejowych. To odpowiedź na wciąż rosnące wymagania dzisiejszych rolkarzy, którzy chcą odkrywać nowe horyzonty jazdy – jeśli chodzi o tą hokejową poniższa propozycja sprawdzi się lepiej niż można by tego oczekiwać!

Dlaczego warto spróbować jazdy na rolkach hokejowych?

Odpowiedź jest prosta – taki styl jazdy pozwala na jeszcze lepszą poprawę krwi, co oczywiście niesie ze sobą liczne korzyści zdrowotne, jak również poprawia samopoczucie. To coś dla osób, które chcą jeszcze pełniej cieszyć się walorami skatingu podczas spędzania czasu na rolkach i w atmosferze zdrowej rywalizacji.

Filtry

Cena:
od do
Producent:
Rozmiar:
Wysyłka:
Oferty specjalne:

Ilość produktów: 4
Chwilowo niedostępny
279,00 zł
Chwilowo niedostępny
409,00 zł
Chwilowo niedostępny
419,00 zł
Chwilowo niedostępny
509,00 zł

Pamiętasz o bezpieczeństwie?

Tego nie można przeskoczyć – jazda hokejowa może być tak pełna korzyści i emocjonująca wtedy i tylko wtedy, gdy do jej realizacji używa się odpowiednio dobranego sprzętu. O ile tak jak wspomnieliśmy wyżej, rekreacyjna jazda w rolkach hokejowych jak najbardziej jest możliwa to już na odwrót – czyli jazda na rolkach rekreacyjnych w stylu hokejowym nie jest dobrym rozwiązaniem. Tylko rolki hokejowe dobrych marek, takich jak Nils czy Nikebauer pozwalają stworzyć idealne warunki do jazdy w tym stylu.

Rolki hokejowe – czym się wyróżniają na tle innych?

Rolki do jazdy hokejowej to specjalne kółka, łożyska, płoza oraz szkielet. Na podstawie prezentowanych przez nas modeli od NikeBauer może się to prezentować w następujący sposób:

  • Kółka: Hyper Razor Edge 2x 72mm 80A, 1x 80mm 80A, 1x 78mm 80A

  • Łożyska: ABEC 7

  • Płoza: TUUK OneUp anodowana

  • Szkielet: warstwa zewnętrzna ze wzmocnionego nylonu

Bardzo ważne w odniesieniu do tych modeli jest to, aby but wewnętrzny posiadał odpowiedni system wentylacji i właśnie powyższe modele spisują się i pod tym względem wzorowo. Są to rolki idealnie odpowiadające na potrzeby zaawansowanych, jak i doświadczonych użytkowników. Poza tym rolki hokejowe wyróżniają się cechami takimi jak:

  • wysoka przyczepność kółek, niski współczynnik oporu

  • wyjątkowo dokładne łożyska o bardzo niskim oporze toczenia

  • specjalna dwuczęściowa płoza o większym wzmocnieniu

  • ukształtowana anatomicznie kostka

Zatem chcąc się sprawdzić w jeździe hokejowej na rolkach warto szukać modeli wzbogaconych o powyższe parametry.

 

 

Powiązane poradniki