Rolki freestyle - mocne, wygodne, wytrzymałe.

Jeżeli brakuje Ci w życiu adrenaliny...

...Rolki do freestylu znakomicie uzupełnią ten niedobór! Sprzęt tego typu służy głównie do wykonywania ostrych zakrętów, jazdy slalomem oraz skoków z ominięciem różnego rodzaju przeszkód.

Rolki do freestylu są zatem bardzo mocne, wytrzymałe i wbrew pozorom bardzo wygodne. Poleca się je głównie osobom posiadającym zaawansowaną umiejętność jazdy na rolkach, szukających urozmaicenia, pragnących nauczyć się czegoś nowego.

Filtry

Cena:
od do
Producent:
Wysyłka:
Oferty specjalne:

Ilość produktów: 1
Rolki rekreacyjne freestyle, slalomowe, dla dorosłych NA12333 Nils
Taniej o 18 %

Rolki Freestyle – dla kogo?

Dla każdego kto szuka nowego wymiaru skatingu. Dla rolkarzy chcących poczuć jeszcze więcej adrenaliny podczas jazdy i wreszcie – dla Ciebie, jeśli jeździsz bezbłędnie na rolkach rekreacyjnych i chcesz w końcu wejść na nowy poziom.

Jakie możliwości zyskasz jeżdżąc w tych rolkach?

Rolki freestyle, jakie znajdziesz w tej kategorii są tymi dzięki którym pokonywanie naprawdę ostrych zakrętów staje się możliwe. To właśnie mając je na swoich nogach można zaimponować innym rolkarzom i nie tylko pokonując skomplikowane slalomy. Bez względu na to jaka miejska przeszkoda stanie Ci na drodze – będziesz wiedział, że sobie z nią poradzisz, bo jedziesz w rolkach stworzonych właśnie do celu.

Chcesz tak jeździć? Postaw na jakość.

Nie oszukujmy się – najlepsze umiejętności rolkarskie na nic się nie zdadzą, jeśli jeździ się na lipnym sprzęcie. Dlatego właśnie rolki freestyle muszą być porządnie wybrane. Ułatwiamy ci trochę zadanie, bo modele znajdujące się w tej kategorii takie właśnie są: modne, wygodne i nade wszystko bardzo wytrzymałe. Pamiętaj, że inwestując w parę porządnych rolek tak naprawdę inwestujesz w siebie i swoje bezpieczeństwo. Poza tym, na sprzęcie sportowym nie ma co oszczędzać, bo dostajesz to, za co płacisz – dorzucając stówkę czy dwie więcej masz pewność, że rolki (oczywiście jeśli są użytkowane zgodnie z przeznaczeniem) posłużą Ci przez wiele udanych sezonów.

Czym wyróżniają się rolki freestyle od innych?

Jest to na pewno ich unikatowa konstrukcja i specjalne ułożenie kółek. Ponadto warto także zwrócić uwagę na:

  • but zewnętrzny dostosowany do jazdy miejskiej

  • ochrona stopy

  • odpowiednie mocowanie

  • krótsza płoza

Modele znajdujące się w tej kategorii odpowiadają na powyższe potrzeby. Chcesz się przekonać co to znaczy prawdziwie emocjonująca jazda? Rolki Freestyle – musisz ich spróbować!

Powiązane poradniki