Jesteś tutaj:

Rolki agresywne – siła, wytrzymałość, profesjonalizm.

 

Największe wyzwanie w skatingu - czy jesteś gotowy?

Jeśli mowa o rolkach i o ekstremalnej jeździe – to jazda w stylu agressive jest tego idealnym odzwierciedleniem. Osoby kochające równocześnie jazdą na rolkach i sporą dawkę adrenaliny mogą bowiem doskonalić swoje emocje właśnie podczas jazdy w tym stylu.

Jazda na rolkach agresywnym jest też przyjemnością dla osób, które są jej świadkiem – różnorodne triki i ewolucje, jakie są wykonywane w jej trakcie naprawdę robi wrażenie. Skoki czy pokonywanie ślizgiem poręczy i murków w tych rolkach to prawdziwy majstersztyk.

Rolki te, jak sama nazwa wskazuje, służą do agresywnej jazdy dlatego są bardzo wytrzymałe. Przeznaczone są dla ludzi, którzy umieją już jeździć na rolkach.


czytaj dalej ›
Producent:
Cena:
od do
Inne:
.
.

Chwilowy brak produktów

Chwilowy brak produktów dla kategorii Rolki agresywne.
ZAPRASZAMY WKRÓTCE
  • Użyj innej opcji przeglądania
  • Zobacz wszystkie produkty w kategorii Rolki agresywne bez użycia filtrów

Czym różnią się rolki agresywne od innych?

Różnic jest sporo, co wynika z prostego faktu iż tego typu rolki muszą być idealnie dostosowane do jazdy w warunkach ekstremalnych. Niezrównana wytrzymałość oraz zapewnienie użytkownikowi najwyższego poziomu ochrony to absolutna konieczność w modelach agresywnych. Rolkarz wykonujący w nich te wszystkie szalone ewolucje musi mieć pewność, że jest bezpieczny – a jego stopy maksymalnie uchronione przed urazami – dlatego właśnie rolki agresywne wyróżniają się tak masywnym wyglądem.

Są naprawdę dobrze zbudowane. Ich kolejną cechą charakterystyczną są małe kółka o dużej twardości oraz specjalna płoza z szerokim paskiem, znana jako souplate. To właśnie ona pozwala skejterom agresywnym na płynne ślizganie się po rożnego rodzaju przeszkodach oraz wykonywanie tych efektywnie wyglądających ewolucji.

Ważne do zapamiętania:

Wyczynowe rolki do jazdy agresywnej nie nadają się do jazdy rekreacyjnej!

Kiedy sięgnąć po rolki agresywne?

Jeśli uznasz, że jeździsz już na tyle szybko i sprawnie, iż zwykła jazda rekreacyjna Ci nie wystarczy – być może to jest właśnie ten moment, kiedy wypadałoby wejść na wyższy poziom zaawansowania. Zakup rolek agresywnych to idealny bodziec do rozpoczęcia dalszego ciągu swojej skatingowej przygody!