Jesteś tutaj:

Filmy wideo

  Jak jeździć po mieście? Sprawdź!

  Greg Mirzoyan z ekipy Rollerblade uczy jak bezpiecznie, ale też przyjemnie i sprawnie poruszać się na rolkach po mieście.

  Czytaj więcej

  Rollerblade kids

  Średnia wieku poniżej 10 lat a śmigają lepiej niż niejeden dorosły.

  Czytaj więcej

  Kids Rollerblading

  Kask i ochraniacze to podstawa przy nauce jazdy. Nie ważne czy masz lat 5 czy 55 ochraniacze uchronią Cię przed ewentualnym urazem.

  Czytaj więcej

  Kilka rad dla początkujących rolkarzy

  Kris Fondran z Rollerblade prezentuje krótki filmik dla początkujących rolkarzy. Jak zachwoywać się podczas jazdy na rolkach? Jaką pozycję przyjąć by czuć się komfortowo i by jazda na rolkach przynosiła nam radość - tego wszystkiego dowiecie się oglądając filmik

  Czytaj więcej

  Wykorzystuj swoje ciało

  Tamara Lorens z Rollerblade uwielbia rolki szybkościowe i jazdę po mieście. Wie, że rolki to nie tylko jako sposób na świetną zabawę, ale i doskonały środek transportu. Może i ktoś z was zainspirowany filmikiem zacznie jeździć do pracy na rolkach?

  Czytaj więcej

  Jazda w Krakowie

  Jazda na rolkach to nie tylko sport dla facetów, czy dzieci. Rolki dla kobiet znajdują się w każej kolekcji rolek i nie odbiegają jakością od rolek dla mężczyzn.

  Czytaj więcej

  Kompilacja Rolkarzy z Brazylii

  Na rolkach może jeździć każdy, bez względu na wiek czy płeć. Czy interesuje Cię jazda rekreacyjna, agresywna, czy też freestylowa - rolki to doskonały pomysł na spełnienie swych marzeń.

  Czytaj więcej

  Na rolkach w Wieliczce!!

  Rolki pojawiają się wszędzie - w parkach, na chodnikach, na ulicach, ale żeby w kopalni soli? Zobaczcie sami jak daje sobie rade reprezentat Rollerblade.

  Czytaj więcej

  Hamowanie sposobem T

  Nauka hamowania to podstawa przy jeździe na rolkach. Oczywiście każdy może nauczyć się używania hamulca, jednak hamowanie sposobem T daje dużo więcej frajdy.

  Czytaj więcej

  Podstawowe ruchy podczas jazdy na rolkach

  Jeżeli dopiero zaczynasz swą przygodę z rolkami pamiętaj o tym by czuć się na nich jak najswobodniej. Naucz się naturalnych ruchów ciała, które nie będą Cię męczyć. W ten sposób naprawdę pokochasz jazdę na rolkach.

  Czytaj więcej