9.09 Zapraszamy do Warszawy na rolkowisko - zawody dla wielbicieli skatingu!

Rolkowisko 2017 – zapraszamy!

Już wkrótce, bo 9 września 2017 r. już po raz drugi warto pojawić się na Rolkostradzie położonej w warszawskiej dzielnicy Wesoła. To tam zostaną przeprowadzone zawody o wdzięcznej nazwie Rolkowisko.

Zapowiada się zaciekła rywalizacja w sympatycznej atmosferze! Zawodnicy zmierzą się ze sobą w następujących konkurencjach:

  • rolki i wrotki,

  • hulajnogi,

  • nartorolki w tym: styl klasyczny, dowolny i nartorolki terenowe.

Na uczestników czeka do przejechania dystans od 500m do 1.250 m (w zależności od konkurencji i kategorii wiekowej), natomiast o zajętym miejscu zdecyduje łączny czas dwóch przejazdów. Co ważne, jeśli któryś z zawodników będzie chciał uczestniczyć we wszystkich konkurencjach to zawody zostały dokładnie tak pomyślane, by było to możliwe – wychodzi więc na to, że najambitniejsi będą mieli do pokonania łącznie 10.7km (!). Może i Ty znajdziesz się wśród nich?

Warto dodać, iż rok temu wystartowało ponad 90 zawodników z całego kraju. To jedna z największych w Polsce imprez o takim charakterze.

Mistrzowie Warszawy w sprintach na nartorolkach 2016:

  • Arkadiusz Posiadała

  • Monika Skinder

  • Katarzyna Witek

  • Jan Żółkiewski

W tym roku będzie jeszcze ciekawiej, bowiem wprowadzone zostały przeprowadzone nowe konkurencje: nie tylko nartorolki, ale tez wyścigi na rolkach, wrotkach i hulajnogach. Organizatorom podobnie, jak naszemu portalowi zależy na propagowaniu sportów wrotkarskich i nartorolkowych oraz na rodzinnym charakterze wydarzenia – stąd cieszymy się, iż mogliśmy dołączyć do grona patronów imprezy przekazując w ręce uczestników vouchery z kodami rabatowymi na zakupy skatingowe w sklepie naszego partnera Asport.pl

Organizatorem Rolkowiska jest Towarzystwo Narciarskie Biegówki tnbiegowki.pl przy wsparciu finansowym Urzędu Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy. Wydarzenie jest wspierane również przez Lasy Państwowe Nadleśnictwo Drewnica.

Więcej informacji na temat tego szczególnego wydarzenia: fb.com/tnbiegowkiwesola/

To jak – widzimy się na Rolkowisku :>?

 

Komentarze