Szykuj rolki na Maraton Sierpniowy!

Do wakacji jeszcze kilka miesięcy, ale już dzisiaj warto pomyśleć o tym, by w swoje letnie wojaże wpleść jak najwięcej okazji do jazdy na rolkach. Jeśli jesteś prawdziwym fanem skatingu nie może Cię na pewno zabraknąć na Maratonie Sierpniowym im. Lecha Wałęsy w Gdańsku, który odbędzie się 22 sierpnia br. To już VII edycja tego fantastycznego wydarzenia, które jest jednym z największych rolkarskich eventów w naszym kraju.

Miejsce imprezy: MTG AMBER EXPO

To właśnie tam odbędzie się wyjątkowa impreza zrzeszająca wszystkich amatorów skatingu – zwykle dominują wrotki, ale z roku na rok coraz więcej rolek. W programie zaplanowane są różne biegi na wszelkich dystansach. Dla najmłodszych przygotowano bieg dziecięcy na wrotkach jak również planowane są zawody we wrotkarstwie szybkim. Znajdzie się też coś specjalnie z myślą o amatorach jazdy na rolkach - 10.7 km dystans fitness. Liczymy na Was!

Ciekawie zapowiada się też Rajd 4 fun, czyli gratka dla miłośników kółek wszelkiego rodzaju (dystans jak dla rolkomaniaków). Dla najwytrwalszych będzie też maraton i półmaraton. Co więcej – na zwycięzców czekają naprawdę atrakcyjne nagrody – tegoroczna pula nagród to łączna suma 20 000 zł, w ramach których okrągły tysiak jest przeznaczony na rozlosowanie wśród uczestników wydarzenia.

Co jeszcze będzie się działo? Liczne warsztaty i pokazy. Na terenie obiektu będą też funkcjonować szkółki wrotkarskie. Będzie można też skorzystać z konsultacji fizjoterapeutycznych. Najmłodsi będą zadowoleni ze względu na animacje. Jak co roku odbędą się równocześnie targi sportowe.

Zapowiada się cały dzień skatingowych wrażeń!

Źródło: www.maratonsierpniowy.pl

 

Komentarze