Rolki powerslide – komu je polecić?

Slide to termin, który pojawia się w nazewnictwie opisującym agresywną jazdę na rolkach – i dotyczy ślizgania się po takich powierzchniach, które wcale takich manewrów nie ułatwiają, bo na przykład są chropowate. Jednak wbrew temu skojarzeniu, buty do jazdy marki Powerslide nie są produkowane wyłącznie z myślą o miłośnikach jazdy w stylu Urban lub Freestyle. Rolki Powerslide może założyć każdy, kto chce podjąć sportowe wyzwanie, a przy tym czuć się profesjonalnie i komfortowo.

Rolki Powerslide – rekreacja albo szybkość

Angażując siły w naukę jazdy na rolkach, początkowo adept skatingu koncentruje się na tym, by utrzymać równowagę i prawidłowo wykonać podstawowe manewry, zapewniające odbycie poprawnej przejażdżki. Kiedy zaś ma się za sobą wiele udanych sesji treningowych, jest się już w stanie ustalić, czy bardziej pociągająca wydaje się perspektywa niezobowiązującej zabawy, czy też możliwość pędzenia przed siebie – tak szybko, jak tylko się da.

Rolki powerslide mają w swoich szeregach propozycje na obie te okazje. W ofercie tego producenta można znaleźć zarówno klasyczne modele butów, osadzonych na czterech, regularnie rozmieszczonych kółkach, jak też sprzęt sportowy przeznaczony do jazdy szybkiej.

Ci, którzy czują się bardziej skuszeni perspektywą odbywania wyścigów, budowania kondycji poprzez jazdę szybką i stawiającą wyzwania aktualnej formie fizycznej, powinni zaś skupić uwagę na rolkach, które są osadzone na trzech dużych kółkach.

Powerslide - marka, której można zaufać

Niezależnie od tego, którą opcję się wybierze, warto wiedzieć że marka Powerslide umieszcza w modelach swojego projektu bardzo ciekawe i użyteczne rozwiązania. Dobrym przykładem jest wyjmowany but wewnętrzny – który po każdym treningu można wyjąć – i przewietrzyć lub uprać. To zachęcająca propozycja, zwłaszcza gdy wziąć pod uwagę właśnie jazdę:

  • szybką
  • wyczerpującą kondycyjnie
  • niewątpliwie wyciskającą siódme poty ze zmotywowanego rolkarza.

Pary rolek spod szyldu Powerslide cieszą się dobrą opinią, ponieważ są tworzone z materiałów wysokiej jakości, odznaczających się dobrą trwałością. To także dobra wiadomość dla tych, którzy podchodzą poważnie do swoich sportowych planów, związanych ze skatingiem. To ważne, by intensywna eksploatacja sprzętu nie przyczyniła się do jego przedwczesnego zużycia.

Komentarze