Jakie rolki są w tym sezonie najmodniejsze?

Każdy słoneczny dzień napawa optymizmem i zachęca do spędzania czasu poza domem. Wykorzystajmy naszą motywację i spędźmy te chwile aktywnie, przykładowo – jeżdżąc na rolkach. Jeśli jeszcze ich nie posiadasz, podpowiemy Ci jakie rolki są w tym sezonie najmodniejsze.

Najmodniejsze rolki, to takie których z chęcią będziesz używał, czyli wygodne i funkcjonalne a przy tym po prostu ładne i niedrogie – w tym sezonie każda inwestycja powinna być dobrze przemyślana. Dobrze, jeśli wybrany model łączy w sobie kilka funkcji lub „rośnie wraz ze stopą”.

Regulowane rolki dla dzieci

W sezonie 2020 najmodniejszymi rolkami dla najmłodszych będą regulowane rolki dla dzieci. Nie są one dużą inwestycją, bo wydamy na nie ok. 100 zł a dzięki temu, że „rosną wraz ze stopą”, posłużą przez wiele sezonów, oczywiście jeśli odpowiednio o nie zadbamy. Ich wybór dostosować należy do wieku dziecka, a także ich własnych upodobań. Pozwalając dzieciom na podejmowanie decyzji wraz z rodzicem, zapewniamy je że są dla nas ważne. Najmodniejsze tej wiosny są zielenie, ale mimo wszystko wybór designu po prostu pozostaw dziecku.

Rolki + łyżwy, czyli „2w1”

Łyżworolki są świetnym wyborem zarówno dla dzieci jak i ich opiekunów. Modne będą nie tylko tej wiosny, gdyż tak naprawdę można je podarować na urodziny lub święta, niezależnie od obowiązującej aktualnie pory roku. Za łyżworolki zapłacimy ok. 100-200 zł, należy jednak wspomnieć że wybór jest ekonomiczny – kwotę wydajesz tylko raz, a sprzętem cieszysz się przez cały rok. Zakup rolek „2w1” w tym sezonie jest bardzo rozsądnym wyborem.

Wartym zastanowienia się będzie zakup rolek + wrotek „2w1”, a jeszcze lepszą propozycją jest wybór rolek „4w1”, czyli sprzętu łączącego w sobie rolki, łyżwy, tradycyjne wrotki czterokołowe lub wrotki trójkołowe. Pamiętaj o tym, aby wybrać rolki z oryginalnym połączeniem kolorystycznym: klasyczna czerń (lub szarość) i neon to hity tego sezonu!

Rolki specjalistyczne: Rolki freestylowe

Jeśli siedzenie w domu nie jest Ci na rękę, idealnym zakupem będą rolki, dzięki którym bezpiecznie ale jednak z dużą dozą adrenaliny pokonasz najostrzejsze zakręty w Twojej okolicy. Na rolki takiego rodzaju musisz uzbierać ok. 400-800 zł – kwota ta na pewno zwróci się poprzez zadowolenie osiągnięte już po kilku chwilach ich użytkowania. Rolki tego rodzaju przeznaczone są dla osób, które na rolkach czują się bardzo pewnie i szukają mocnych wrażeń.

Wszystkie modele rolek dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, a także z oryginalnymi nadrukami – warto zapoznać się z ofertami proponowanymi przez właścicieli znanych firm.

Nie zapomnij o zakupieniu specjalnych ochraniaczy na kolana i łokcie oraz kasku, zabezpieczającego najważniejszą część ciała jaką jest głowa – dostępne modele rolek są tak barwne, że w przypadku sprzętu ochronnego możesz postawić na bardziej stonowane wersje kolorystyczne.

Komentarze