Nightskating Warszawa Festival, 18. sierpień 2016

Gratka dla fanów muzyki kochających jeździć na rolkach – już za niecały miesiąc, a dokładnie 18.08. br odbędzie się w stolicy Nightskating Festiwal – czyli grupowy przejazd na rolkach w rytmie letnich, festiwalowych hitów.

Zapowiada się wesoło i kolorowo. Od uczestników wymaga się tego jedynie by rozsądnie i pewnie jeździli na rolkach oraz by przywdziali się w typowo festiwalowe stroje (ale oczywiście równocześnie takie nadające się do jazdy na rolkach) + akcesoria ochronne, by nie było tylko śpiewająco i wesoło, ale też bezpiecznie.

Sama impreza znana jako Nightskating Warszawa to inicjatywa dobrze znana amatorom skatingu. Są to nocne przejazdy na rolkach, których trasa przebiega głównymi ulicami miasta. Wygląda to naprawdę fantastycznie i każda taka impreza sprawia, że fanów skatingu jest coraz to więcej.

Chcesz dołączyć? Start godzina 21.00 18 sierpnia, zbiórka od godziny 19.30. Więcej informacji oraz szczegółową trasę przejazdu znajdziesz na stronie organizatora. Co ważne – udział w imprezie jest całkowicie bezpłatny.

Źródło:

http://nightskatingwarszawa.pl

Komentarze