Jesteś tutaj:

Rolki SportVida

SportVida - tak się jeździ bezpiecznie i wygodnie!

Marka Sport Vida – tę nazwę warto zapamiętać, gdy ma się w planach zrobienie sportowych zakupów dla dziecka, które rozpiera energia i chęć do odkrywania coraz to nowych sposobów na aktywną, skatingową zabawę. Sport Vida przygotowuje dla swoich małych klientów akcesoria, które odznaczają się wysoką jakością wykonania. Dobre tworzywa to jednak dopiero podstawa: są bowiem wykorzystane w taki sposób, by gotowe buty do jazdy były wygodne, przewiewne, a nawet gotowe do zmieniania się wraz z dzieckiem, jego upodobaniami i potrzebami.

Wygodne pod każdym względem buty sprawiają, że korzystanie z tych sprzętów jest komfortowe, a ta wygoda zachęca do przedłużania czasu mądrej, aktywnej zabawy. To jednak nie wszystko – z tą zaletą idzie bowiem w parze wykorzystywanie przez producenta pomysłowych rozwiązań. A te są na tyle sprytne, że czynią z akcesoriów marki Sport Vida pomoce do wielu rodzajów skatingowej aktywności.

czytaj dalej ›

Wybierając dziecięce rolki marki Sport Vida, dostaje się sprzęty, które łatwo mogą odmienić swoją wyjściową postać dzięki:

  • regulacji rozmiaru buta

  • wymiennej płozie aluminiowej

  • możliwości zmiany ustawienia kółek

  • wymiennej płozie łyżwy figurowej.

Tę wspomnianą funkcjonalność można z powodzeniem opisać także nieco wnikliwiej – choćby na przykładzie rolek, jakie Sport Vida proponuje młodym skaterom. Są to bowiem modele wielofunkcyjne – które szybko i łatwo można odmienić, dostosowując do okoliczności pogodowych lub aktualnych preferencji dziecka. A wszystko dzięki wymiennej płozie – dzięki niej można sprawić, że bardzo zwrotne rolki zmienią się w bardziej stabilne i bardziej tradycyjne wrotki. Kiedy z kolei w naturze zmieni się aura i do skatingowej zabawy będzie zachęcać tafla lodowiska, wówczas wystarczy płozę wymienić na tę łyżwiarską.

SportVida - z myślą o wielbicielach skatingu

Dzięki produktom marki Sport Vida mały sportowiec może cieszyć się ulubionymi, aktywnymi rozrywkami, przez cały rok. Przy tym wszystkim nie grozi mu rutyna, bo w wypróbowanych, dobrych butach do jazdy może odkrywać uroki jazdy na rolkach, wrotkach i łyżwach.