Jesteś tutaj:

Rolki Rollerblade

Rollerblade - lider wśród... liderów!

Rollerblade to pionierska firma, jeśli chodzi o sprzęt do jazdy na rolkach. Ten światowy lider sprzętu rolkarskiego ma już za sobą lata doświadczeń i pracy w dziedzinie tegoż sportu, stąd nic dziwnego, że cieszy się wielką popularnością i uznaniem wśród osób szukających dla siebie idealnej pary rolek. To też marka, która może się pochwalić ogromną liczbą międzynarodowych sukcesów, między innymi ze względu na to, że wprowadziła do świata tego sportu szereg innowacji bez których dzisiaj nie wyobrażamy sobie naprawdę skutecznej jazdy jak np. poliuretanowe buty i kółka czy też hamulce przy pięcie.

Nie czekaj więc - przekonaj się o jakości rolek Rollerblade na własnej skórze!

Asport.pl oferuje największy wybór rolek, łyżworolek i akcesoriów wszystkich wiodących producentów (w tym także Rollerblade). Wysyłka w większości produktów do 24 godzin (max 5 dni). Zapoznaj się z bogatą ofertą rolek, łyżworolek, akcesoriów - zapraszamy!

czytaj dalej ›

Rolki rekreacyjne, fitness

Rolki rekreacyjne, fitness, płoza aluminiowa SPARK 84 Rollerblade
Taniej o 31 %
Rolki rekreacyjne, fitness MACROBLADE 84 W Rollerblade
Taniej o 25 %
Rolki rekreacyjne, fitness MACROBLADE 84 Rollerblade
Taniej o 25 %
Rolki rekreacyjne, fitness MACROBLADE 84 ABT/W Rollerblade
Taniej o 25 %
Rolki męskie do jazdy szybkiej MACROBLADE 100 3WD Rollerblade
Taniej o 25 %

Rolki rekreacyjne, regulowane

Rolki regulowane dla juniorów, młodzieży MICROBLADE Rollerblade
Taniej o 30 %
Rolki regulowane + ochraniacze 3pack COMBO Rollerblade
Taniej o 33 %

Kółka do rolek

 

Rollerblade to pionier wśród skatingowych marek, którego początki zaczęły się dość niewinnie. Miało to miejsce na początku lat 80-tych w USA. To właśnie tam i wtedy dwóch braci-hokeistów zdecydowało się na użycie łyżworolek w ramach swoich treningów poza sezonem, co nie było do tej pory stosowaną w tym ujęciu praktyką. Okazało się jednak, że pomysł przyjął się bardzo dobrze, co więcej łyżworolki zaczęły tak mocno zyskiwać na popularności, że alternatywa dla nich: wrotki powoli była wypierana.

Tak to się zaczęło, a co dalej?

Dalej było tylko lepiej – marka Rollerblade zaczęła się rozwijać mocniej, sukcesywnie kierując swoją ofertę na nowe rynki, poszerzając swoje możliwości dystrybucji. Rolkarski podbój Europy pełną parą zaczął się w roku 1991 kiedy to, Nordica, członek znanej na całym świecie, włoskiej spółki Benetton Group, wykupiła 50% udziałów w firmie.

Co wyróżnia Rollerblade na tle innych marek?

Doświadczenie – co jest oczywiste, ale nie tylko. Wielkie wrażenie przede wszystkim robi wielka praca, jaką Rollerblade zrobił dla nas wszystkich w dziedzinie rolkarstwa. Wielość innowacji, jakie wprowadzili do tego sportu robi chyba największe wrażenie. Aby wykazać, że nie mówimy o pochlebstwach wziętych znikąd, ale rzeczywiście marka Rollerblade to wielki innowator w dziedzinie skatingu poniżej przygotowaliśmy szczególną listę jasno i wyraźnie wskazującą na fakt, z jak wielkim i wspaniałym producentem mamy do czynienia.

Innowacje wprowadzone przez Rollerblade® to:

- poliuretanowe buty i kółka,

- metalowe płozy,

- podwójne łożyska i hamulce przy pięcie,

- wentylowane skorupy/oddychające buty wewnętrzne

- rdzeniowy system kółek

- but wewnętrzny z materiałów regulujących temperaturę stopy

- rolki dla kobiet - Women's Specific Skate

- regulowane rolki dziecięce

- stopniowy system hamowania

- system zamykania klamer

- rolki do jazdy agresywnej/freestylowej

- wielokrotnie nagradzany system hamowania - Advanced Braking System (ABT)®

Najlepsze jest to, że nadal możemy liczyć na kolejne nowości, innowacje i ulepszenia ze strony tej marki.  Nie wiem jak Wy, ale my nie możemy się doczekać!