Jesteś tutaj:

Rolki NikeBauer

NikeBauer – ta nazwa budzi dobre skojarzenia, prawda?

NikeBauer - widząc to logo zawsze musisz mieć świadomość, że masz do czynienia z jednym z wiodących światowych producentów sprzętu sportowego, w tym przede wszystkim - hokejowego. Są też ochraniacze, kaski i wiele innych produktów dzięki której można jeszcze mocniej cieszyć się bezpiecznym sportem w wielkim stylu. NikeBauer to marka znana z nieustannego wdrażania innowacyjnych technologii, a poprzez regularne poszerzanie swojej oferty - potrafią zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających miłośników sportu.

Należysz do nich? Koniecznie zapoznaj się z tym, co NikeBauer ma dla Ciebie!

Asport.pl oferuje największy wybór rolek, łyżworolek i akcesoriów wszystkich wiodących producentów (w tym także NikeBauer). Wysyłka w większości produktów do 24 godzin (max 5 dni). Zapoznaj się z bogatą ofertą rolek, łyżworolek, akcesoriów - zapraszamy!

czytaj dalej ›

Rolki hokejowe

Chwilowo niedostępny
409,00 zł
Chwilowo niedostępny
419,00 zł
Chwilowo niedostępny
509,00 zł

Poznaj NikeBauer jeszcze lepiej

Co więcej – są to z pewnością same dobre skojarzenia, nawołujące do jakości, solidności, dynamiki. I słusznie, bowiem powiązanie jej z jedną z największych sportowych marek jest nieprzypadkowe. Dzisiaj Nike i Bauer to już dwa osobne tematy, ale jakość wykonania jest tak samo wysoka w obu przypadkach.

Samo NikeBauer to marka należąca do czołówki światowych producentów sprzętu hokejowego. Dzisiaj można ich produkty dostać w kilkudziesięciu krajach dokoła globu. Firma należy do marki – matki znanej jako Bauer Hockey. To została założona w kanadyjskim mieście Ontario w latach 20 ubiegłego wieku. Kanada to światowe centrum sportów zimowych, więc jakość jaką reprezentują produkty tej marki musi być na najwyższym poziomie i tak jest w istocie.

Co dokładnie można znaleźć w asortymencie NikeBauer?

Zawsze profesjonalny sprzęt sportowy, a w tym:

 

  • łyżwy hokejowe,

  • kaski,

  • ochraniacze,

  • i oczywiście – rolki hokejowe.

Co wyróżnia produkty od NikeBauer od propozycji innych producentów?

Przede wszystkim fakt, iż są one niezmiennie produkowane z zastosowaniem nowatorskich rozwiązań technologicznych. Rolki od NikeBauer, które możecie znaleźć w ramach naszego portali ponadto charakteryzują się doskonałą jakością, funkcjonalnością i wysoką odpornością na uszkodzenia. My kochamy innowacyjne technologie, a Wy?