Jesteś tutaj:

Rolki Axer

Rolki
Akcesoria

Drobiazgowe podejście do rolkarstwa!

Axer podbija rynek sportowy poprzez swój zapał, energię, pomysłowość. Ta dynamicznie rozwijająca się marka wbrew pozorom ma za sobą wieloletnie doświadczenia i ciągły apetyt na więcej... Więcej produktów w jeszcze lepszej jakości i jeszcze lepszych cenach. Axer to też nie tylko rolki, ale też urządzenia do treningu siłowego i fitnessu czy artykuły rekreacyjne. Axer to marka sama w sobie. To klasa sprzętu sportowego, którą po prostu chce się poczuć osobiście.

Jeśli i Ty chcesz poczuć ten wiatr we włosach jeżdżąc na niezawodnych rolkach Axer - zapraszamy!

Asport.pl oferuje największy wybór rolek, łyżworolek i akcesoriów wszystkich wiodących producentów (w tym także Axer). Wysyłka w większości produktów do 24 godzin (max 5 dni). Zapoznaj się z bogatą ofertą rolek, łyżworolek, akcesoriów - zapraszamy!

czytaj dalej ›

2w1 Rolki + Łyżwy

2w1: łyżwy + rolki regulowane, dziecięce, młodzieżowe SPRING czarne Axer
Taniej o 25 %

Akcesoria do rolek

Klucz wielofunkcyjny A2006 Axer Bike
Taniej o 4,51 zł
Wysyłka: Do 24 godzin
16,50 11,99 zł

Dlaczego ufamy marce Axer?

A no dlatego, że na każdym kroku podkreślają, iż każdy swój produkt tworzą z myślą o Kliencie. Są to jednak nie tylko słowa – to po prostu widać. Na ich korzyść przemawia także wieloletnie doświadczenie i fakt, iż oferują towary wysokiej jakości w przystępnych cenach. Nasz partner Asport.pl dobrze wie, dlatego stale poszerza ofertę produktów Axer dostępnych w sprzedaży.

Akcesoria od Axer

Niby mała rzecz, a może zrobić naprawdę sporą różnicę w komforcie jazdy. Odpowiadają na wymagania. Dlaczego kółka do rolek od Axer to dobry wybór? Bo kółka to zawsze podstawa rolek. Wybierając te dobrej marki nie dość, że można cieszyć się ich długotrwałością, to też amortyzacją i płynnością jazdy.

My lubimy propozycje od Axer za:

  • niezawodność użytkowania,

  • precyzję i solidność wykonania,

  • trwałość,

  • atrakcyjne ceny

Sprawdź, za co Ty za je polubisz!